Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co oznaczają te błędy ? POMOCY


Maciek18150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie błędy co z nimi zrobić ? 1,8L R4/5V MOTR HS D06

Dodam że ostatnio wymieniłem kostkę stacyjki .

A od jakiegoś czasu jak odpalam auto to nagle po 1 sek. gaśnie.

17978Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

561Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - dodawanie

16705Czujnik obrotów silnika - zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17733Czujnik antystukowy cylindra 1 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17734Czujnik antystukowy cylindra 2 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd wywołany przez immobilizer - zapewne któregoś razu auto po odpaleniu zgasło i świeciło się kontrolka immo.

Reszta błędów powiązana z mieszanką paliwa. Masz lpg? Możliwe że przez rozregulowaną instalacje najpierw wyrzuciło Ci błąd 00561, a potem całą resztę. Opisz co się z autem dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam LPG . A co zrobić jak to immo ? odłączyć czy dać do elektryka ? z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez Maciek18150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat gaśnięcia auta po 1sekundzie to tylko i wyłącznie wina immobilizera. Znajdź w dziale "Warsztat A4 B5" temat o naprawie pętli immobilizera i spróbuj tego.

Jeśli masz problemy z pracą silnika - wypadanie zapłonów, zbyt niska moc, falowanie obrotów to radziłbym wyczyścić i zaadaptować przepustnicę i odwiedzić gazownika.

Kiedy ostatni raz odwiedzałeś gazownika w celu regulacji wymian filtrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana filtrów gazu i powietrza było jakieś 4 miesiące temu . Instalacje mam z górnej półki


Dziekuje za pomoc udało sie zawiozłem auto do elektryka i juz wszystko ok 150zł ale jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...