Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h


milosz123123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem autem w Niemczech i po drodze auto zaczelo szarpać i ciężko mu przekroczyć 120km/h jak juz przekroczy to do 140 sie jakos buja i znowu więcej nie chce. Szarpanie nasila się na 5 biegu przy utrzymywaniu gazu lub przyśpieszaniu, pomaga wcisniecie gazu na maxa i potem cofniecie i utrzymywanie prędkości i wtedy przestaje na jakiś czas szarpać i po jakimś czasie znowu to samo. Na niższych biegach jest mniej odczuwalne ale tez występuje. Ma ktos jakiś pomysl? Pod kompa nie podłączę bo jestem w Niemczech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem autem w Niemczech i po drodze auto zaczelo szarpać i ciężko mu przekroczyć 120km/h jak juz przekroczy to do 140 sie jakos buja i znowu więcej nie chce. Szarpanie nasila się na 5 biegu przy utrzymywaniu gazu lub przyśpieszaniu, pomaga wcisniecie gazu na maxa i potem cofniecie i utrzymywanie prędkości i wtedy przestaje na jakiś czas szarpać i po jakimś czasie znowu to samo. Na niższych biegach jest mniej odczuwalne ale tez występuje. Ma ktos jakiś pomysl? Pod kompa nie podłączę bo jestem w Niemczech..

Może rozleciała się któraś poduszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak filtr jest nowy, wszystkie wężyki paliwowe tez wymienione. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo do piątku auto musi być sprawne:/

Nastawnik do czyszczenia. Rozłącz wtyk prędkościomierza obok koła zamachowego i sprawdź czy będzie spokój. Jak to pomoże to nastawnik do czyszczenia o ile się nie mylę . ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ten wtyk? Masz jakieś zdjęcie?

Dodam ze na wolnych obrotach auto chodzi bardzo dobrze nie faluje ani nic, zawór westgate od turbiny jest zacięty cięgło nie rusza sie. Moze to miec wpływ? Idzie to jakoś ominąć na trasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodem do auta jak stoisz to po prawej str nad półośka jest kostka tam jest impulsator do predkosciomierza. Gruszke masz zapieczona ta ktora jest kolo turbiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mialem zdjęte i gdy się pociągnie przez wężyk to stoi w miejscu

Zeby gruszka upuscila to nie trzeba zaciagac tylko dmuchnac w nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mial luzem gruszkę z passata ale nie pasowała mocowaniem, gdy się zaciągało ustami to jego normalnie pracowała a moja stoi w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...