Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem autem w Niemczech i po drodze auto zaczelo szarpać i ciężko mu przekroczyć 120km/h jak juz przekroczy to do 140 sie jakos buja i znowu więcej nie chce. Szarpanie nasila się na 5 biegu przy utrzymywaniu gazu lub przyśpieszaniu, pomaga wcisniecie gazu na maxa i potem cofniecie i utrzymywanie prędkości i wtedy przestaje na jakiś czas szarpać i po jakimś czasie znowu to samo. Na niższych biegach jest mniej odczuwalne ale tez występuje. Ma ktos jakiś pomysl? Pod kompa nie podłączę bo jestem w Niemczech..

Opublikowano

Witam, jestem autem w Niemczech i po drodze auto zaczelo szarpać i ciężko mu przekroczyć 120km/h jak juz przekroczy to do 140 sie jakos buja i znowu więcej nie chce. Szarpanie nasila się na 5 biegu przy utrzymywaniu gazu lub przyśpieszaniu, pomaga wcisniecie gazu na maxa i potem cofniecie i utrzymywanie prędkości i wtedy przestaje na jakiś czas szarpać i po jakimś czasie znowu to samo. Na niższych biegach jest mniej odczuwalne ale tez występuje. Ma ktos jakiś pomysl? Pod kompa nie podłączę bo jestem w Niemczech..

Może rozleciała się któraś poduszka

Opublikowano

A filtr paliwa wymieniony?

Opublikowano
  • Autor

Tak filtr jest nowy, wszystkie wężyki paliwowe tez wymienione. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo do piątku auto musi być sprawne:/

Opublikowano

Tak filtr jest nowy, wszystkie wężyki paliwowe tez wymienione. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo do piątku auto musi być sprawne:/

Nastawnik do czyszczenia. Rozłącz wtyk prędkościomierza obok koła zamachowego i sprawdź czy będzie spokój. Jak to pomoże to nastawnik do czyszczenia o ile się nie mylę . ;D

Opublikowano
  • Autor

A gdzie jest ten wtyk? Masz jakieś zdjęcie?

Dodam ze na wolnych obrotach auto chodzi bardzo dobrze nie faluje ani nic, zawór westgate od turbiny jest zacięty cięgło nie rusza sie. Moze to miec wpływ? Idzie to jakoś ominąć na trasę?

Opublikowano

Przodem do auta jak stoisz to po prawej str nad półośka jest kostka tam jest impulsator do predkosciomierza. Gruszke masz zapieczona ta ktora jest kolo turbiny?

Opublikowano
  • Autor

Tak ta gruszka od turbiny do której idzie niebieskie podciśnienie

Opublikowano

jak spr ze jest zapieczona?

Opublikowano
  • Autor

Mialem zdjęte i gdy się pociągnie przez wężyk to stoi w miejscu

Opublikowano

Wystarczy gazu dodać na luzie i widać jak pracuje po podniesieniu maski;D


Na bank nastawinik !!

Opublikowano
  • Autor

Nie pracuje. Auto po mieście zachowuje się normalnie, wgl nie szarpie, dopiero na trasie przy wyższych prędkościach

Opublikowano

W gruszke musisz kompresorem dmuchnac bo ustami nie dasz rady.

Opublikowano

To masz zapieczoną...


I co ma mu dać dmuchnięcie kompresorem kolego?

Opublikowano

Mialem zdjęte i gdy się pociągnie przez wężyk to stoi w miejscu

Zeby gruszka upuscila to nie trzeba zaciagac tylko dmuchnac w nia.

Opublikowano
  • Autor

Znajomy mial luzem gruszkę z passata ale nie pasowała mocowaniem, gdy się zaciągało ustami to jego normalnie pracowała a moja stoi w miejscu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.