Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje pierwsza Lala b8 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Juz dawno mialem wrzucic swoja laleczke,ale z czasem bylo ciezko.Dzis znalazlem chwile i oto ona:

570584DSC05340_tn.jpg

409479DSC05330_tn.jpg

666548DSC05337_tn.jpg

782170DSC05336_tn.jpg

460695DSC05333_tn.jpg

Autko z 2009 roku wersja 143km.po pierwszym lifcie.dodatkowo:

-ele klapa

-pakiet oswietlnia led

-ele fotele z pamiecia

-suboofer

-parktronic przód

-line assist

-side assist

-aktywny tempomat

w aucie dotad wymienilem :

-wszytskie plyny

-komplet filtrow mahle

-nowe opony dunloop bluresponse

w planach :

-oklejenie lusterek ala s4

-przyciemnienie tylnich szyb

-wymiana felg na 17"

Oby smigała bo to moj pierwszy germaniec:)

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano

Witam.Juz dawno mialem wrzucic swoja laleczke,ale z czasem bylo ciezko.Dzis znalazlem chwile i oto ona:

570584DSC05340_tn.jpg

409479DSC05330_tn.jpg

666548DSC05337_tn.jpg

782170DSC05336_tn.jpg

460695DSC05333_tn.jpg

Autko z 2009 roku wersja 143km.po pierwszym lifcie.dodatkowo:

-ele klapa

-pakiet oswietlnia led

-ele fotele z pamiecia

-suboofer

-parktronic przód

-line assist

-side assist

-aktywny tempomat

w aucie dotad wymienilem :

-wszytskie plyny

-komplet filtrow mahle

-nowe opony dunloop bluresponse

w planach :

-oklejenie lusterek ala s4

-przyciemnienie tylnich szyb

-wymiana felg na 17"

Oby smigała bo to moj pierwszy germaniec:)

Hmmm ciekawa konfiguracja wyposażenia kolego, co do aktywnego tempomatu to trochę przesadziłeś :wink: Moje sugestie, rezaj PEŁEN S-LINE, zewnętrzny plus neon tył, autko przyzdobi na maxa!!! Środek to kłaniają się fotele bo widzę że nędzne :decayed: (ale elektryczne). Bezawaryjności kolego Ci życzę, ale podeślij jeszcze parę fotek. Pozdro

Edytowane przez bigjasiu

Opublikowano

Kolega wyżej dobrze Ci radzi wal S-line i poliftowe lampy z tyłu autko nabiera całkiem innego wyglądu :)


wymiana felg na 17"

Nie baw się w 17cali wal 19 a najbiedniej 18 cali. Ja zakupiłem teraz 19 i autko całkiem inaczej wygląda

Bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

mialem kiedys tempomat w toyo i calkowicie inaczej dzialal.ten tutaj przyspiesza i hamuje ukladem hamulcowym;p myslalem ze to aktywny tempomat. jesli sie myle to sory;p

przed zakupem te fotele tez wydawaly mi sie lipne.powiem szczerze w realu jest calkiem przyzwoicie.teraz to nawet bardziej od sporotowych mi sie podobaja:D

co do felg nie chce przeginac bo mamy tragiczne drogi tutaj gdzie mieszkam.

o pakiecie s line i lampach swiatlowodowych tez myslalem, ale to juz dalsza przyszlosc,narazie starcza mi to co jest.planuje przy okazji ja okleic ja na niebieski mat :)

Opublikowano

Kolega wyżej dobrze Ci radzi wal S-line i poliftowe lampy z tyłu autko nabiera całkiem innego wyglądu :)

wymiana felg na 17"

Nie baw się w 17cali wal 19 a najbiedniej 18 cali. Ja zakupiłem teraz 19 i autko całkiem inaczej wygląda

Bezawaryjności

Popieram :wink:

Opublikowano

Kolega wyżej dobrze Ci radzi wal S-line i poliftowe lampy z tyłu autko nabiera całkiem innego wyglądu :)

wymiana felg na 17"

Nie baw się w 17cali wal 19 a najbiedniej 18 cali. Ja zakupiłem teraz 19 i autko całkiem inaczej wygląda

Bezawaryjności

Popieram :wink:

Też się bałem 18stek na początku przy naszych drogach itd. Po kilku miesiącach stwierdzam, że 18stki to najmniejsze kółka jakie będę miał, bo jak jest w miarę szeroka opona to i komfort spoko i wygląda przyzwoicie :)

Opublikowano

mialem kiedys tempomat w toyo i calkowicie inaczej dzialal.ten tutaj przyspiesza i hamuje ukladem hamulcowym;p myslalem ze to aktywny tempomat. jesli sie myle to sory;p

przed zakupem te fotele tez wydawaly mi sie lipne.powiem szczerze w realu jest calkiem przyzwoicie.teraz to nawet bardziej od sporotowych mi sie podobaja:D

co do felg nie chce przeginac bo mamy tragiczne drogi tutaj gdzie mieszkam.

o pakiecie s line i lampach swiatlowodowych tez myslalem, ale to juz dalsza przyszlosc,narazie starcza mi to co jest.planuje przy okazji ja okleic ja na niebieski mat :)??

o co kolego Ci chodzi z tym tempomatem :naughty: ,, .ten tutaj przyspiesza i hamuje ukladem hamulcowym;

Fura fajna :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.