Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Raz grzeje a raz nie


patryk222n

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem audi a4 b5 i mam problem z ciepłym powietrzem. mam climatronic. bardzo zadko leci cieple powietrze z nawiewuw nieraz leci leci i potem nie dotykajac climatronica zaczyna leciec zimne. prosze o pomoc. 1995r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słychać w momencie przestawienia silniczki? Włącz na małe obroty i zwróć na to uwagę. Jeśli słychać jak klapy się przestawiają to pewnie panel klimatronika jest uwalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panel klimatronika tylko zabrudzone potencjometry na silniczkach..., należy wyczyścić specjalnym preparatem lub ewentualnie benzyną ekstrakcyjną. Przed wyjęciem nalezy odpiac mase akumulatora. Złożyć wszystko w tej samej pozycji by uniknąć adaptacji. Po złożeniu i skasowaniu błędów zkompa wszystko wróci do normy. pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te potencjometry to po prostu popsikać tak jak są czy trzeba je jakoś rozbierać? Z tego co się przyglądałem były zabudowane. Bynajmniej te przy silniczku w obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma na myśli chyba czyszczenie komutatorów w silniczkach. Czyściłem i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to zmienia postać rzeczy. Zastanawiałem się czy chodzi o ten pseudo potencjometr przymocowany do ośki ramienia. U mnie przeczyściłem dwa. Jednemu to nie pomogło bo dalej nawet nie ruszył. Padł ten z niebieskim ramieniem o nr 0 132 801 028 od kierowania klapami szyba /środkowe kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło:) Masz może dostęp do takich silniczków? Próbowałem zaadaptować silniczek z białym ramieniem zamiast niebieskiego bo częściej się trafia ale sterowanie trochę oszalało. Jak ustawie na szybę to jest na pasażerów a jak na pasażerów to jest na szybę. Opcji na szybę/pasażerów nie ma w ogóle. Wtedy odpala się na szybę i nogi :grin: Muszę tak narazie jeździć bo nie mam silnczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło:) Masz może dostęp do takich silniczków? Próbowałem zaadaptować silniczek z białym ramieniem zamiast niebieskiego bo częściej się trafia ale sterowanie trochę oszalało. Jak ustawie na szybę to jest na pasażerów a jak na pasażerów to jest na szybę. Opcji na szybę/pasażerów nie ma w ogóle. Wtedy odpala się na szybę i nogi :grin: Muszę tak narazie jeździć bo nie mam silnczka.

a co zrobiłeś z oryginałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem o ścianę w ataku agresji. Miał ułamany zatrzask na ramieniu i w ogóle nie działał. Widać było ,że ktoś tam ostro grzebał

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem o ścianę w ataku agresji. Miał ułamany zatrzask na ramieniu i w ogóle nie działał. Widać było ,że ktoś tam ostro grzebałbywa

:D bywa i tak =D zatem zakładaj nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...