Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu chłodniczego


Martynaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że było mnóstwo takich tematów, jednak nie znalazłam takiej sytuacji, która odpowiadałaby mojej. Chodzi o to, że latem zauwazyłam lekkie wyciekanie płynu chłodniczego, gdy samochód stał pod skosem na chodniku. Były to naprawdę małe ilości. Przed wczoraj był mróz -12 stopni, wróciłam z pracy, a po pół godziny pod samochodem była olbrzymia plama płynu. Byłam już u kilku mechaników, większość stawia na uszczelkę pod głowicą. Jednak nie ma żadnych objawów, olej czyściutki, płyn także, nie zamula, nie kopci, jeździ bardzo dobrze. Płyn, który wyciekł na ulicę był również czysty. Wczoraj wjechałam na kanał, wszędzie były krople. Zaglądałam pod maskę i zauważyłam, że jest normalnie kałuża pośrodku silnika, czysty płyn. I teraz chciałabym Panowie, żebyście mi podpowiedzieli, bo nie chcę wydawać bez sensu pieniędzy na tą głowicę. Skoro jest to czysty płyn, to chodzi zapewne o jakiś przewód? Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Powinnaś wkleić fotkę, w którym miejscu są ślady płynu, bo pod maską dużo jest "wszystkiego" i w zasadzie wszędzie może być nieszczelność... Wszędzie tzn tam gdzie mamy rurkę, króciec, termostat, pompę, zbiorniczek, chłodnicę, złączki przy chłodnicy, chłodnicę oleju, nagrzewnicę...itp... Musisz dać foty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...