Skocz do zawartości
IGNOROWANY

licznik RS4 B7 do B6


Maro87-88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam montował już ktoś licznik z rs4 b7 do b6 chodzi mi o zakodowanie go czy idzie bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny rodzaj immobilizera, chyba że przełożysz licznik razem z sterownikiem silnika.

Chyba, że chcesz mieć prędkościomierz z RS4, to ci mogę twój licznik przeskalować.

Edytowane przez szogun0
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o prędkościomierz ale kolorowy fis liczniki kosztują po 350zł a ja mogę mieć od rs4 450zł

dlatego się pytam o kodowanie czy pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak,ze sie da,ale bez immo??

No i troche inne skalowanie obrotomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta...

leży u mnie licznik z rs4 ponad rok kupiłem po zalaniu ogólnie trup nie załącza się. Zaraz po zakupie bylem u fachowca który powiedział ze mi to ogarnie tzn mam jeszcze jeden licznik z b7 kolor diesel i ze z tych dwóch ogarnie jeden tak ze bd pasował do mojego b6 w benzynie i po przełożeniu tarcz z rs4 bd prędkość pokazywać prawidłowo i temp oleju jak w rs4 na fisie. Wiem ze gość jest ogarnięty w tych tematach ale dla pewności zapytam czy ma ktoś zamontowany taki licznik w b6 zdaje mi się ze gdzieś kiedyś widziałem na forum. z rozmowy z nim wynikało ze jest świecie przekonany ze da się to zrobić tylko większości twierdzi ze rb8 nie podejdzie do b6 wiec da sie czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to u Nosba w bialasie widziałem czyli jednak sie da. Wiesz moze czy miał tam normalnie logo startowe, temp oleju i inne funkcje co sa w rs4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem licznik kolor od S4 od NOSBA z jego auta co prawda RB4 z 2005 roku ale bez problemu dało sie go zakodować do auta z roku 2001 , nie patrzac po numerach itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej sobie przelozyc tylko wnetrze tego licznika do swojego jest gdzies w warsztacie jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak od ponad roku ale chce kolorowy fis a skoro mam całe zegary to lepiej założyć całe wkoncu po to je kupiłem
Szukam kogoś kto by mi to ogarnął bo jeden nie odbiera a drugi tez jest ciężki klient szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...