Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maro87-88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. problem został rozwiązany
  2. Maro87-88 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w 1.8T
    witam zakładam ster ME7.5 odpala ale nie ma reakcji na gaz wiązka jest inaczej od gazu czy przepustnica ma inne podłączenie
  3. Maro87-88 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w 1.8T
    czyli tylko przepławka i sonda resztę zostaje a cewki będą działać bez problemu bo tam są te starsze
  4. Maro87-88 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam audi a4 b5 lift 1.8T ANB co potrzebuje na swap stera ME 7.5 co trzeba wymienić zęby to zadziałało
  5. Maro87-88 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mianowicie audi zaczęła się obrażać nie ma czasami reakcji na pedał gazu najczęściej przy odpaleniu gaz jest na 3 sekundy potem brak i odpalam do skutku aż się pojawi na stałe Wymieniłem już przepustnice pedał gazu sprawdziłem wiązkę wszystkie wtyczki pod sterownikiem drugi sterownik ale ta sama mapa zapłonu przylutowałem układ Stało się tak po ulewie podlany był na pewno sterownik Nie wiem co mam dalej już robić skończyły mi się pomysły
  6. Aha dzięki za info biorę wszystko nowe
  7. Witam wczoraj padło mi sprzęgło i dwumasa mam pytanie bo znajomy ma dwumase od silnika 2.4 z b6 czy będzie pasować czy szukać dwumas od 3.0 Z góry dziękuje za Odp.
  8. Maro87-88 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w Audi A4 B6
    tak podwójne końcówki wydechów
  9. Maro87-88 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy idzie blede zmienić w zderzaku tylnym zęby było miejsce na podwójną rurkę wydechu czy trzeba ciąć blede zęby było więcej miejsca dzięki za Odp.
  10. będzie ok możesz zakładać nic się nie stanie
  11. Maro87-88 odpowiedział(a) na tosiakoo123 temat w Audi A4 B5
    A oryginalnie jak robią chip to tez ustawiają sztangę ??
  12. no raczej ma quattro
  13. A od s4 b6 bez większych przeróbek podejdzie czy tez trzeba dłubać ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.