Treść opublikowana przez Maro87-88
-
Audi a4 b5 1.8T ANB brak gazu
problem został rozwiązany
-
swap na ME 7.5
witam zakładam ster ME7.5 odpala ale nie ma reakcji na gaz wiązka jest inaczej od gazu czy przepustnica ma inne podłączenie
-
swap na ME 7.5
czyli tylko przepławka i sonda resztę zostaje a cewki będą działać bez problemu bo tam są te starsze
-
swap na ME 7.5
Witam mam audi a4 b5 lift 1.8T ANB co potrzebuje na swap stera ME 7.5 co trzeba wymienić zęby to zadziałało
-
Audi a4 b5 1.8T ANB brak gazu
Witam mianowicie audi zaczęła się obrażać nie ma czasami reakcji na pedał gazu najczęściej przy odpaleniu gaz jest na 3 sekundy potem brak i odpalam do skutku aż się pojawi na stałe Wymieniłem już przepustnice pedał gazu sprawdziłem wiązkę wszystkie wtyczki pod sterownikiem drugi sterownik ale ta sama mapa zapłonu przylutowałem układ Stało się tak po ulewie podlany był na pewno sterownik Nie wiem co mam dalej już robić skończyły mi się pomysły
-
Audi a4 b6 3.0 V6 ASN Quattro
Aha dzięki za info biorę wszystko nowe
-
Audi a4 b6 3.0 V6 ASN Quattro
Witam wczoraj padło mi sprzęgło i dwumasa mam pytanie bo znajomy ma dwumase od silnika 2.4 z b6 czy będzie pasować czy szukać dwumas od 3.0 Z góry dziękuje za Odp.
-
zderzak s4 b6
tak podwójne końcówki wydechów
-
zderzak s4 b6
Witam czy idzie blede zmienić w zderzaku tylnym zęby było miejsce na podwójną rurkę wydechu czy trzeba ciąć blede zęby było więcej miejsca dzięki za Odp.
-
Zakup felg a4 b6 do obecnych opon
będzie ok możesz zakładać nic się nie stanie
-
montaż mbc 1.8t
A oryginalnie jak robią chip to tez ustawiają sztangę ??
-
wydech RS4 B7 do B6
no raczej ma quattro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :) :)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :)
-
wydech RS4 B7 do B6
A od s4 b6 bez większych przeróbek podejdzie czy tez trzeba dłubać ??
-
Co to za zderzak?
górna część jest oryginał z a4 a dolna dokładka z s4 mój koliszka miał podobnie
-
wydech RS4 B7 do B6
Witam mam pytanko czy podejdą wydechy z audi rs4 b7 do audi a4 b6 quattro chodzi mi o to czy będą się mieścić zamiast tych oryginalnych i czy uchwyty Z góry dzięki za odp.
-
Felgi
Witam mam pytanie Mam felgi 19 cali 8,5 i 9,5 szerokości jak opony założyć zęby miały ten sam obwód opony Potrzebne do quattro Dziękuję za Odp. opony na 9.5cala 255/30 a 8.5cala 235/35 i jest git
-
licznik RS4 B7 do B6
Nie chodzi mi o prędkościomierz ale kolorowy fis liczniki kosztują po 350zł a ja mogę mieć od rs4 450zł dlatego się pytam o kodowanie czy pójdzie
-
licznik RS4 B7 do B6
Witam montował już ktoś licznik z rs4 b7 do b6 chodzi mi o zakodowanie go czy idzie bez problemow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadam a4 b6 3.0 quattro Jestem Mariusz z Bogatyni