Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Avant by SokiS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich maniaków Audi poniżej przedstawiam swoje auto.

Audi A4 B6 Avant

Rok produkcji 2004

Silnik 1,9 TDI 131KM

Skrzynia Multitronic

Wyposażenie:

Zawieszenie oraz hamulce fabryczne z S4

Światła ksenonowe + Spryskiwacze

PDC przód oraz tył

Wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą

System Aktywnych głośników + subwofer w bagażniku

Zmieniarka

Klimatyzowany schowek

System nawigacji kolorowy wyświetlacz

Tempomat

Siedzenia Sportsize

Siedzenia podgrzewane

ESP

Dwa podłokietniki

Felgi oryginał 16cali

Mody jakie do tej pory zostały zrobione to:

- Wymiana przegubów wewnętrznych oraz zewnętrznych SKF

- Nowe palniki ksenonowe Philips

- Nowe pióra wycieraczek przód Bosch

- Klocki hamulcowe przód Feroodo

- Zbieżność

- Zakup w ASO kilku brakujących zaślepek.

Po zakupie miała z przodu ledy do jazdy dziennej ale zostały usunięte.

W sierpniu nabita i odgrzybiona klima + filtr kabinowy

Tydzień temu czyściłem lampy przednie ponieważ zaparowały do tego doszło uszczelnianie a w planach jest polerka lamp przednich.

Z rzeczy na przyszłość to kolejna wymiana filtrów i oleju w silniku

Wymiana oleju oraz filtra w skrzyni biegów

Wymiana płynu hamulcowego.

Na chwilę obecną wszystko po podpięciu pod Vaga w ASO działa idealnie cała elektryka + zawieszenie nie ma co robić.

Przyszły sezon o ile nie zmienię auta na inne Audi nowe opony letnie.

Generalnie trzymam się oryginału nie toleruje żadnych przeróbek.

Postaram się wrzucić trochę lepszych fotek na dniach

10sdkll.jpg

k4cmtl.jpg

6z2eck.jpg

30deag0.jpg

vip54z.jpg

28utjwx.jpg

e860bd.jpg

aayoom.jpg

Edytowane przez SokiS4

Opublikowano

Bardzo ładne Audi i najważniejsze że wszystko działa sprawnie jak należy :) Szerokości dla Ciebie i bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego jak na razie odpukać wszystko jest ok jakieś tam drobne rzeczy i nic poważnego.

Opublikowano

Bezawaryjności i przyjemnej jazdy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki i na wzajem :)

Przyszły mrozy ale na szczęście nie było większego problemu z odpaleniem.

Przed świętami wymieniłem nowy filtr paliwa do tego zatankowana do pałna i dodatki do diesla wzbogacające mieszankę co by przy większych temperaturach minusowych nie było problemu :)

Opublikowano

Fajna srebrzynka, ale hebli z S4 to Ty tam nie masz :)

Opublikowano
  • Autor

Fajna srebrzynka, ale hebli z S4 to Ty tam nie masz :)

Znając siebie nie pisze tak tylko że jest po VIN bo zawsze ktoś mógł to kiedyś zdemontować i założyć serie. Serwisuje Auto u Trzeciaka w Katowicach robią Grupe VAG głównie Audi

i sam mechanik stwierdział taki zawias :) Postarm się jakieś foty wkleić o ile pogoda w najbliższych dniach pozowli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.