Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąż AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z moim AWX a mianowicie, wymieniłem termostat ale okazało się że mam wyciek, przetarty mam wąż który idzie od strony alternatora i wchodzi do silnika za pompą vac od strony kolektorów, nie wiem jaki numer ma ten wąż żeby go dokupić, może ktoś z forumowiczów mi podpowiedzieć jaki numer katalogowy ma ten wąż??

Opublikowano

Witam.

Mam problem z moim AWX a mianowicie, wymieniłem termostat ale okazało się że mam wyciek, przetarty mam wąż który idzie od strony alternatora i wchodzi do silnika za pompą vac od strony kolektorów, nie wiem jaki numer ma ten wąż żeby go dokupić, może ktoś z forumowiczów mi podpowiedzieć jaki numer katalogowy ma ten wąż??

Witam.

Mam problem z moim AWX a mianowicie, wymieniłem termostat ale okazało się że mam wyciek, przetarty mam wąż który idzie od strony alternatora i wchodzi do silnika za pompą vac od strony kolektorów, nie wiem jaki numer ma ten wąż żeby go dokupić, może ktoś z forumowiczów mi podpowiedzieć jaki numer katalogowy ma ten wąż??

Nie jestem do końca pewny, bo etka tak to dziwnie podaje że hmmm, jeśli taki pozakręcany to ma numer 038-121-086M

Niestety nadal nie mogę wklejić zdjęcia a więc nie umieszczę ci foto . Chyba że na e-mail PW

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Mam problem z moim AWX a mianowicie, wymieniłem termostat ale okazało się że mam wyciek, przetarty mam wąż który idzie od strony alternatora i wchodzi do silnika za pompą vac od strony kolektorów, nie wiem jaki numer ma ten wąż żeby go dokupić, może ktoś z forumowiczów mi podpowiedzieć jaki numer katalogowy ma ten wąż??

Witam.

Mam problem z moim AWX a mianowicie, wymieniłem termostat ale okazało się że mam wyciek, przetarty mam wąż który idzie od strony alternatora i wchodzi do silnika za pompą vac od strony kolektorów, nie wiem jaki numer ma ten wąż żeby go dokupić, może ktoś z forumowiczów mi podpowiedzieć jaki numer katalogowy ma ten wąż??

Nie jestem do końca pewny, bo etka tak to dziwnie podaje że hmmm, jeśli taki pozakręcany to ma numer 038-121-086M

Niestety nadal nie mogę wklejić zdjęcia a więc nie umieszczę ci foto . Chyba że na e-mail PW

Jak możesz to podeślij na e-mail, email wysłałem ci w PW, z góry dziękuję.

Opublikowano

To jest gumowy wąż z dolotu? Nie mam teraz jak sprawdzić numeru oem, ale mam w garażu cały kompletny dolot z awx...

-Lumia 920-

Opublikowano

6f13206ca7855dd50dc2d6d1a8dc9648.jpg

038 121 086 F

Opublikowano
  • Autor

6f13206ca7855dd50dc2d6d1a8dc9648.jpg

038 121 086 F

Ile chcesz za te węże ?

potrzebuję jeszcze intercooler do tego modelu.

Opublikowano

to tylko zdjęcie poglądowe, ja nie sprzedaje

Opublikowano
  • Autor

a już myślałem że masz takie węże :P

Pozdro

Opublikowano

038121086F WĄŻ

WĄŻ 117.58

nowy nie majątek

Opublikowano
  • Autor

038121086F WĄŻ

WĄŻ 117.58

nowy nie majątek

Dzięki za pomoc, czy wąż o nurze: 038121086F to na pewno ten o który mi chodzi ? https://drive.google.com/file/d/0Byly-vZBh_VMaDl3alhmemZxM2s/view

potrzebuję jeszcze numery węży IC, obu - może mi ktoś podać? może zna ktoś koszty tych węży w ASO ?

Opublikowano

Wszystkie węże ?? tam jest w sumie 5 sztuk.


Na PW meila wysłałem ci foto z wężami.

Opublikowano

038121086F WĄŻ

WĄŻ 117.58

nowy nie majątek

Dzięki za pomoc, czy wąż o nurze: 038121086F to na pewno ten o który mi chodzi ? https://drive.google.com/file/d/0Byly-vZBh_VMaDl3alhmemZxM2s/view

wg mnie to będzie ten, najlepiej jak odczytasz ze swojego nr bo na pewno jest wybity.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie że nie ma jak odczytać, to jest cieniutki wąż,który nałożony jest na ten metalowy i idzie on koło świec żarowych, pomiędzy świecami a filtrem powietrza, idzie pod pompą VAKU i zaraz za pompa od strony kolektora wchodzi do silnika, patrzyłem na niego ale nie mam jak go zdjąć bo autem musze jeździć... na fotce zaznaczyłem ten wąż strzałką.

https://drive.google.com/file/d/0Byly-vZBh_VMaDl3alhmemZxM2s/view


Panowie jeszcze jeden kwiatek a mianowicie, wąż paliwa, który idzie od jakiegoś czujnika i wchodzi do silnika koło pompy VAKU, taki krótki, cały mokry i jak sie nachyle w okolice pompy VAKU to czuje rope, więc na pewno jest do wymiany, ten to myślę że na metry kupię w każdym motoryzacyjnym sklepie - prawda?

Opublikowano

Wężyk z twojego zdjęci to jest nr 038 121 473 wężyk odpowietrzający cena coś około 60 zł +zaciski 10 zł. Z jednej strony jest grubszy a drugiej chudszy .Wymieniałem go pół roku temu łatwa sprawa trochę płynu poleci.Leciała na niego ropa i cały napęczniał.Jak się uda to wrzucę fotki

2qx17pu.jpg

op08d3.jpg

ruwe4o.jpg

Edytowane przez FORA3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.