Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

samoczynnie włącza sie webasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bWitam klubowiczów!

Dzisiaj temeratura na zewnątrz wynosiła +2,5 °C więc ustawiłem sobie temperature w aucie 22 °C.Zauważyłem ,ze samoczynnie włączyło się webasto ktore jest zamontowane fabrycznie (audi a4 b6 2002r 1,9) słychać było głośną pracę.Moje pytanie brzmi czy webasto wspomaga nagrzewanie auta podczas gdy temperatura powietrza jest dość niska? i czy to normalne ,ze podczas jazdy samo się włącza ? dodam ,ze nie mam włączonego webasto w menu komputera.

Pozdro :)

Opublikowano

norma, poniżej 5°C powietrza samo się odpala, aż silnik 70°C nie osiągnie

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano
  • Autor

Czyli nic specjalnego się nie dzieje ? powyżej 70 °C powinno się wyłączać? dziwi mnie to ,że nawet po jeździe ok 20 km także się włączyło.
Jeszcze jedno pytanie czy do tego webasta jest dodatkowy pilot ? bo mogę je ustawić jedynie przez przycisk menu koło dźwigni zmiany biegów.

Edytowane przez dareckiaudi

Opublikowano

Czyli nic specjalnego się nie dzieje ? powyżej 70 °C powinno się wyłączać? dziwi mnie to ,że nawet po jeździe ok 20 km także się włączyło.

Jeszcze jedno pytanie czy do tego webasta jest dodatkowy pilot ? bo mogę je ustawić jedynie przez przycisk menu koło dźwigni zmiany biegów.

jeśli w kodach wyposażenia masz wpis 9M9 oznacza to możliwość sterowania za pomoca pilota

Opublikowano
  • Autor

Czyli nic specjalnego się nie dzieje ? powyżej 70 °C powinno się wyłączać? dziwi mnie to ,że nawet po jeździe ok 20 km także się włączyło.

Jeszcze jedno pytanie czy do tego webasta jest dodatkowy pilot ? bo mogę je ustawić jedynie przez przycisk menu koło dźwigni zmiany biegów.

jeśli w kodach wyposażenia masz wpis 9M9 oznacza to możliwość sterowania za pomoca pilota

a gdzie mogę sprawdzić kody wyposażenia ?

Opublikowano

Google

Opublikowano

Czyli nic specjalnego się nie dzieje ? powyżej 70 °C powinno się wyłączać? dziwi mnie to ,że nawet po jeździe ok 20 km także się włączyło.

Jeszcze jedno pytanie czy do tego webasta jest dodatkowy pilot ? bo mogę je ustawić jedynie przez przycisk menu koło dźwigni zmiany biegów.

jeśli w kodach wyposażenia masz wpis 9M9 oznacza to możliwość sterowania za pomoca pilota

a gdzie mogę sprawdzić kody wyposażenia ?

W książce serwisowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.