Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Turbina 761437-0005 Garett'a]


diplingmamber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3135163020200-761437_0005-O18411-turbosprezarka.html

Nie wiem czy to jest oryginalna turbina, ale kiedyś czytałem, że wrzucają Garetta (a tą tylko znalazłem na intercars)

chciałem spytać, czy ktoś z forum ma do sprzedania taką turbosprężarkę - bo wolę, żeby ktoś z forum sobie coś zarobił. Kiedyś czytałem, ale nie wiem kto, ale ktoś ma hurtownię czy sklep ale nie znam tych osób.

Miałem taką historię z Audi - ale jednak okazało się, że to turbina sobie powoli pada (pomimo małego przebiegu) ale większość miasto no i poprzedni właściciel sobie nigdy nawet tych 30s nie czekał, aż się schłodzi. Cóż bywa i tak, eh.

Objawy są takie, że jak jadę do jakby ociera metal o metal, 100% nie dwumas, bo na postoju tzn, biegu jałowym jak dodam gazu i puszczę od razu to jak schodzi z obrotów to słychać takie lekkie otarcie metal o metal czy coś takiego, ale jak jadę normalnie to często to słychać.

Poza tym innych objawów nie ma, silnik ma zryw, do 200 ciągnie bez większych problemów, przyśpiesza też, ale nie chciałbym aby mi auto stanęło na drodzę, bo nie wiem ile to wytrzyma, może jeszcze parę setek km może tyś a może parę km ... nie wiem. A za niedługo czeka ponad 3000 tyś km trasa w jedną stronę i musi być pewne, że dojadę i wrócę, no raptem wszystko wyjdzie z 8000 tyś km.

Pytam i proszę tutaj, nie byłem jeszcze w aso ale jutro spytam ile liczą sobie za turbinę. Jeśli ktoś ma do sprzedania lub posiada sklep lub hurtownię, proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...