Jump to content
IGNORED

Licznik - też tak macie?

audikon
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj zakładałem ramki do licznika. Ściągam przód a pod spodem pokazują mi się 2 dodatkowe pola woltomierz i temperatura oleju.

Tak jest w oryginale czy ktoś coś z licznikiem kombinował?

licznik.jpg

Poprostu ktoś kupił chciał zmienić ale podłączyć nie umiał wiec zakryl ori szybka o tak o to masz mod w prezencie

To muszę dokupić wskazówki i szybkę inną :) No i poszukiwania zaczynam jak to ogarnąć żeby działał woltomierz i temperatura oleju.

Dzięki

Voltomierz powinien działać od razu po podłączenia licznika, a do temp.oleju musisz dołożyć czujnik. Szukaj pod maską w okolicy zbiornika wyrównawczego przewodu biały z niebieskim. On idzie do czujnika oraz pod licznik, kostka 4 pin a wykorzystany tylko jeden pin. Eta wsjo i rabotajet.

Edited by jacek70

Jak bym chciał wymienić ten licznik na pełny fis to dokupując coś takiego z manetką http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-lift-1-9-tdi-pelen-fis-idealny-i4872452640.html będzie większość rzeczy od razu działała ?

Edited by audikon

Zapewne nikt Ci nic nie zmianiał. Tarcze takie wychodziły (z tego co wiem, bo sam tak mam i nie tylko ja), po prostu nie masz wskazówek ani silniczków w środku.

Co do fisa, to jest temat i to oooobszerny, więc zapraszam do działu Warsztat :P Po krótce: Zegary + manetka + kodowanie kluczykó (immo) = połowa sukcesu. Do tego dochodzą inne kostki zegarów plus czujniki ;) Akurat będę u siebie zakładał fisa w przyszłym roku (jak tylko warunki pogodowe się poprawią) :D

Jeśli jest tyle braków, czyli : silniczkach, wskazówki,obudowa,do tego czujnik i robota to już lepiej raz a porządnie wydać kasę i modlić pełny FIS. Satysfakcja gwarantowana .

Zgadza się. Tym bardziej, że w internecie dostępny jest pdf z ponad 100 stronami,, gdzie znajdują się opisy i zdjęcia co krok po kroku wykonywać. Jeżeli kolega ma sprawne zegary, to jeszcze ma wybór, mi się trafiły Jaeger'y, więc obrotomierz i pręskościomierz żyją własnym życiem :facepalm:

Zgadza się. Tym bardziej, że w internecie dostępny jest pdf z ponad 100 stronami,, gdzie znajdują się opisy i zdjęcia co krok po kroku wykonywać. Jeżeli kolega ma sprawne zegary, to jeszcze ma wybór, mi się trafiły Jaeger'y, więc obrotomierz i pręskościomierz żyją własnym życiem :facepalm:

Z działu warsztat wątek czytam od wczoraj ale jeszcze mi się nie pojaśniło :decayed:

Ma ktoś link do tego PDF-a ?

Dzisiaj doszła manetka tempomatu z wiązką i wiązka podgrzewanych foteli z panelem klimatronika. Będzie po świętach zabawa !

Do tego czasu muszę teorie opanować :P

Edited by audikon

http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS/Zamiana+p*c3*b3*c5*82+FIS+na+Full-FIS,3558664356.pdf

Widzę, że kolega powoli się wkręca w grzebanie :P

Edited by Bose

Mam już tyle lat tą fure i dopiero ostatnio przeczytałem, że 2 rzeczy których tak bardzo mi brakuje mogę sobie dołożyć sam w normalnej kasie.

Model mam dobrze wyposażony 4x el szyby, parktronik, xenon wszystko ori a grzanych foteli i tempomatu nie było :(

Edited by audikon