Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t AEB wymiana silnika mały problem ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . padł mi silnik w mojej małej wariatce. zakupiłem nowy silnik tez AEB tyle ze z automata i jest roznica wału korbowego od strony sprzegła dokładni nie jestem w stanie zamontowac łozyska igiełkowego prowadzacego wałek sprzegłowy bo inna srednica jest w manualu inna w automacie . moze ktos z was przerabiał taki problem . prosze o porade

Opublikowano

z tego co czytałem to na wale z automatu coś siedzi co trzeba zdjąć. podobno da radę ściągaczem do łożysk. 2. Skręcanie manuala z silnikem.

- Wykręcamy dookoła wszystkie śruby łączące silnik ze skrzynią – ładnie nam wszystko powinno się rozłąćzyć. Przy silniku zostaje jeszcze sprzęgło hydrokinetyczne, które należy odkręcić przez szparę od strony silnika, ustawiając po kolei śruby w dostępnym miejscu obracając wałem silnika (są 3). Wywalamy sprzęgło.
- wykręcamy koło zamachowe autoamtu wraz z podkładkami.
- przykładamy koło dwumasowe do silnika i ..... nie pasuje. Wszystkiemu jest winien trzpień wbity w wał, który centruje sprzęgło hydrokinetyczne. Pozbyłem sie tego nacinając go kątówką z 4- ech stron oraz użyciu młotka i przecinaka Wyszedł jak mażenie i teraz wszystko pasuje
- ustawiamy tarcze i docisk i skręcamy skrzynię z silnikem.
- rozrusznik będzie potrzebował nowej śruby z zakrętką. Automat miał gwint a tutaj jest przelot i potrzebna zakrętka.
- zestaw skręcony i gotowy do montażu. chwila szukania:)

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie skreciłem i jest prawie wszystko git wczoraj chodziło super dzis rano zaczął chodzic na 3 garki i mam słaba iskre na pierwszym cylindrze podmieniałem swiece cewki i dalej nie ma dobrej iskry nawet napiecie na kostkach wszystkich takie samo chyba wizyta u elektryka mnie czeka ...

Opublikowano

Podmien wzmacniacz zaplonu, ten który jest na obudowie filtra powietrza.

Opublikowano

tak jak psize DEV, to norma.99% przypadkow to ten modul ktory i w moim silniku padl...nie ejst drogi bo nowy juz za 100-wke kupisz wiec nie baw sie w uzywki

najlepeij podmien cewe i swiczke z pracujacego garu i masz czarno na bialym czy nadal tam nie ma iskry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.