Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Goodyear Eagle F1 GSD3


mihau_mk

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o Waszą opinie na temat opon Goodyear Eagle F1 GSD3 w cięzkim i mocnym aucie.

Ja jeżdżę na nich od kilku lat (zaczynałem na GSD2), ale w lekkim samochodzie.

rzeczywiscie zgodnie z tym co znalazłem na forum scierają sie dość szybko (mimo ze auto wazy 1100kg), ale nie wiem czy to samo sie dzieje przy większym rozmiarze (205 a 235).

Jakie inne opony conajmniej tej klasy używaliście? potrzebuje 235/40/18.

dzieki

mihau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na nich 2 sezony w rozmiarze 225/45/17 w Aucie o masie 1400kg, FWD. Jak dla mnie bardzo dobra oponka, świetnie trzyma się i na suchym i na mokrym, dobrze chroni felgę, w swoim rozmiarze jest szersza (!) od innych opon (czyli np. innych 225). Nie zauważyłem szczególnie szybkiego zużycia. Jedyny minus to to, że lubią w bieżnik wchodzić kamyczki ;) .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polece Ci oponek toyo proxes ts1 , po sezonie druty mi powylazily, strasznie glosna opona rozmiar 235/45/17 , mialem pirelli p zero rosso i takie prawdopodobnie kupie na sezon 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te opony na Passacie,dosc ciche, bardzo dobre trzymanie na suchym, na mokrym tez niezle sie spisuja. Na wiosne mysle zalozyc 17" do A4 i kupic opony i wlasnie tych opon juz 2 raz nie kupie. Moim zdaniem maja powazny minus w porownaniu z Michelinami, Dunlopami (w rozmiarze 225/45/717) ktore testowalem- strasznie zbieraja caly syf z drogi i wala nim po nadkolach i progach :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Waszą opinie na temat opon Goodyear Eagle F1 GSD3 w cięzkim i mocnym aucie.

Ja jeżdżę na nich od kilku lat (zaczynałem na GSD2), ale w lekkim samochodzie.

rzeczywiscie zgodnie z tym co znalazłem na forum scierają sie dość szybko (mimo ze auto wazy 1100kg), ale nie wiem czy to samo sie dzieje przy większym rozmiarze (205 a 235).

Jakie inne opony conajmniej tej klasy używaliście? potrzebuje 235/40/18.

dzieki

mihau

Witam uzytkownika B6 S4, ja tez od miesiaca takiego posiadam z 2004roku i tez mam taki dylemat jak ty i raczej F1 nie biore pod uwage, zdecydowany jestem na

Dunlopa SP Sport Max lub Continetiala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS147 - tak tak - kamyczki to norma.

Bartass_1 - pirelli mało znam, ale sprawdze.

elkrecik - racja, troche.

Łukasz - sprawdze też te.

Mój problem to ze jednak ma być zima ;) Auto kupiłem na letnich na oryginalnych 18" S4, ale musze kupić zime. I pewnie nowe lato. I felgi na zime. Chyba ze kupie nowe na lato ;)

Zamotałem ;)

Mam wielką słabość do felg OZ Supertourismo i mysle czy nie wstawić takich jakoś w ta konfiguracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...