Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to sie pochwale heh.

Od miesiaca jestem posiadaczem A4 B6 1.8T z 2003r sprowadzone z Danii.

Wczesniej mialem A4 B5 1.8 ktore sprawowalo sie przez 4 lata ;)

A oto i one :)

9c2552ef26dfc24e.jpg

Troszke info o mojej aktualnej Audi A4 B6 :banan:

Spoiler

Przebieg 215 tys.
E0A = Akcja specjalna-brak
1KP = Hamulce tarczowe czerwony tył
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
T0L = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa
2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.
7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego
3L1 = Regulacja wysokoŚci,prawego siedzenia-elektryczna, com cobertura da alavanca
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd
J1L = Akumulator
3ND = Siedzisko i oparcie tylne
CB1 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7 jx16h2 et42
4UE = Lewo/prawo
1LT = Hamulce tarczowe przod
8GL = Alternator
8JH = Reflektor halogenowy kzl
8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4
5MA = Wkłady ozdobne
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
U1A = Obudowa wskaŹników -zegara i prędkoŚciomierza
9Q3 = Wyswietlacz wielofunkcyjny
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
Q1A = Siedzenia normalne
7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu
0YF = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1245-1299kg
X1A = National sales program denmark
8Z5 = Chlodnica wody
2K1 = Zderzak wzmocniony
1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
4R5 = Elektryczne podnoŚniki szyb przod
0JE = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas:
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
D7G = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa
6R1 = Osłona dŹwigni zmiany biegow
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

 

 

W planach:

- Felga 17" albo 18" na lato - Done :)

- Dokladka zderzaka na tyl - czeka w kolejce na montaz :P

- Podniesienie mocy do 200Ps. -  Done Na ta chwile 216ps :)

- Malowanie zaciskow na czerwono - Done :) Dzieki Musti :hi:

- Malowanie dokladek pod kolor

- Podlokietnik przod - Done :)

- Przyciemki na caly tyl

- Xenony lub bixy

- Oswietlenie led

- Kierownica 3 ramienna s-line - Done :)

- Pelny fis - Done :)

- grzane spryski - Done :)

- lotka na klape - Done

- kiera s-line - Done

- gałka s-line - Done

- ryjek s-line - Done

- ręczny ala rs - Done

- elektryka tył - Done

Mam nadzieje ze fundusze pozwola na zmiany w przyszlosci, poniewaz to moje pierwsze mody :)

b7ec9b1db5529896.jpg
 
56a2e8a0cd20ab64.jpg
 
836f5e3460d389be.jpg
 
f386f51d22ba0681.jpg
 
46c329ff8d16f41f.jpg
 
 
 

 

 


 

Spoiler

 

Remoncik :)  12.04.18r.

Wymienione:

Olej Motul  5W40 - 270539 km

Filtr oleju Knecht

Uszczelka kol. ss.  Elring

Uszczelka kol. wyd. Reinz

Uszczelka głowicy Elring

Uszczelniacz wałka Reinz

Śruby głowycy Reinz

Zestaw rozrządu INA - 270539 km

Pompa Hepu

Pierścienie Mahle

uszczelka miski olejowej Silikon Elring

uszczelka termostatu do głowicy elring

świece zapłonowe NGK platynowe

 

Strojenie

13.06.18r.

-Wtryskiwacze saab 370cc
-Turbo K03S
-Dual Smic z bex
-DP
-Druga sonda off
-Sai off

 

13.02.19r.

- Wymiana filtra paliwa na Ori ( 287.906km )

-Montaż przedniego stabilizatora od RS4

- Nabicie klimy

 

17.05.19r

Wymiana oleju przy 294395 tys km

Motul x-cess 5w40

 

 

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

No to sie pochwale heh. Od miesiaca jestem posiadaczem A4 B6 1.8T z 2003r sprowadzone z Danii. Wczesniej mialem A4 B5 1.8 ;)

Autko ma przebieg prawie 215tys

Fela 16" na oponie zimowej. ( Na lato planowany zakup innej felgi ladniejszej :])

b7ec9b1db5529896.jpg
56a2e8a0cd20ab64.jpg
836f5e3460d389be.jpg
f386f51d22ba0681.jpg
46c329ff8d16f41f.jpg
aa7a8c782f422b96.jpg
40b62d0728ec2faf.jpg
Cos co cieszy oko hheheh :)
bb3de4778bfc15f4.jpg

Witaj :D

Ładny czarnuszek a i motor zacny :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Moze z czasem doczeka sie wiekszej mocy heh :))

Opublikowano

Najwazniejsze ze sedan:-) super sztuka:-) gratulacje furki:-)

Opublikowano

Moze z czasem doczeka sie wiekszej mocy heh :))

Tylko nie przesadzaj z mocą i momentem w FWD bo przy starcie będziesz stał w miejscu do 3 biegu :D

W ośce wg. mnie max to 200 PS i ok 300 nm momentu.

Jakby co Chłopaki na forum rezają quattro :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Brat ma 2.5 w quattro avanta heh nawet widac fejsa na zdj :P ja osobiscie tylko sedany :) troche golas ale na moje potrzeby jest ok :)

Napewno w planach ladna fela na lato 16" albo 17". I napewno xenony tylko jakie :)

Co do mocy to tak myslalem do 200ps. Slyszalem ze w wwa ogarniaja za jakies 1200pln :)

W planach bylo b7 ale niestety dzwonik w b5 ukrocil portwel :(

Pany jaki koszt zrobienia podgrzewanych lusterek? bo widze ze niemam tego juz w tym modelu:(

Koledzy mogli byscie mi podpowiedziec jak dbac o silniczek 1.8T ? Poniewaz to moja pierwsza przygoda z turbinka. Milo by bylo uslyszec jakies porady, a niechce Tworzyc nowego tematu

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Jeśli chodzi o turbinke to moja święta zasada to jej chłodzenie.. Po depnieciu gdy dojedziesz na miejsce nie wyłączaj od razu silnika niech sobie pochodzi na wolnych obrotach z minutkę dwie..;) no i wiadomo nie cisnij na zimnym;) wiadomo filtry, olej na bierząco i bedzie git;)

Opublikowano

Fajna sztuka .Pasuje radyjko wymienić na ory ,byłoby info wyświetlane na fisie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czyli ogolnie wiem cob z turbina ;) wolalem sie upewnic czy tylko to bedzie ;)

Radyjko zmienilem ale na inne JVC heh.

Niunka ma skromne wyposazenie ale mi styka ;) najgorsze ze tylna kanapa sie nie sklada :((


rameczki zamontowane :) Z przodem byly male problemy ale jakos dalem rade :)

mozna powiedziec ze dolaczylem do rodziny :a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

0ac76f2c90012cc1.jpg

b5bbfaf9d259d49e.jpg


No to koledzy oto moj nowy nabytek :P Dzieki koledze z forum kkamil.sline :banan:

Felunie 17" z ET 43 z oponka dunlop 225/45/17 :)

2 Focie na szybko zaraz po kompieli :P

691ed34318ff5fd3.jpg

2c098ef89ea594c8.jpg
DO tego zrobilismy sobie mini spocik po udanej transakcji :) kilka fotek :P

cb866ac7d044b0d5.jpg
72d16e2082946391.jpg
58bd9c999bb16dea.jpg
b70cc455effa6605.jpg
cd4d51a04682007f.jpg
d43296cb341ea7ef.jpg
Opublikowano

Oj bez dystansu i lekkiej gleby się nie obejdzie

Opublikowano
  • Autor

Mi wyglad i tak pasuje :)

Opublikowano

Ale wczesniej czy pozniej stwierdzisz,ze czegos mi tutaj brakuje:-) wtedy kupisz 18:-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na 18 polowalem ale trafily sie 17 :))

A dystanse jakie? :)

Teraz w planach jest podniesienie mocy heh

Edit:

Takie tam sobotnie prace z nudow :P

sprzatanko w srodku specyfikiem firmy 3M, Mycie samochodziku, Potem preparacik do felg firmy 3M, Wosk z sonaxu, Polerka reczna ze szmatka z mikrofibry, oraz znowu preparacik do szyb z 3M.

Efekt jaki zostal uzyskany jest taki :P

77f9528ffd03077f.jpg
73cbcb506e5881d0.jpg
8e5704d2ef243c52.jpg
902ab555d2ffb1f8.jpg
Niebawem wskoczy dokladka zderzaka z b7 s-line ;)

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Efekt niezly:) fajna czarnulka;)

Opublikowano
  • Autor

Ale wczesniej czy pozniej stwierdzisz,ze czegos mi tutaj brakuje:-) wtedy kupisz 18:-)

Tu masz racje :P juz mi 18" chodza po glowie xD

Efekt niezly:) fajna czarnulka;)

Cos tam widac :P ale bedzie fajniejsza :)

Opublikowano

I tak jest niezle:) czarny kolor utrzymac w czystosci to tez trzeba sie natrudzic zeby nie bylo widac brudu

Opublikowano
  • Autor

Teraz to i ja wiem ze trzeba sie napocic przy czarnym lakierze :P

Trzeba w polerke zainwestowac :P

Ale podczas polerki na nadkolu zobaczylem burchelek :(( i jak to ogarnac?

Opublikowano

w b6 purchle na błotnikach to norma :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

mam na nadkolu. a niechce by to poszlo dalej :)

Tomek jak dobrze pojdzie niebawem dam zdjecie z Twoja dokladeczka hyhy :kox:

Opublikowano

:thumbup1: czekamy na foty :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.