Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapieczony przewód, czy zacisk jest do wymiany?


Toskańczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzisiaj auto stało u mechaników chyba 10 godzin, dużo działali ale nie wszystko się udało, a dokładnie przy wymianie płynu hamulcowego nie udało się im "odpowietrzyć" tylnego prawego zacisku, ponieważ nie mogli odkręcić przewodu bo był tak zapieczony że mechanik bał się że go urwie, powiedział że został tam stary płyn i że będę musiał kupić nowy zacisk.

Mam 2 pytania, pierwsze czy dobrze mówi mechanik z tą wymianą zacisku? Drugie to czy mogę na razie tak jeździć?

W dwa miesiące dorzuciłem do auta ponad 5 tys(połowa wartości auta ale w tym nowe opony i radio). i chciałbym ze 2 m-ce odpocząć od wydatków

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie mogł odkrecic odpowietrznika, a pedal hamulca masz odrazu po wcisnieciu twardy ?, jak tak to mozesz tak jezdzic, a dobrze byloby ten odpowietrznik uruchomic, psikaj wd, nawinieta szmatka nasączona nafta na odpowietrznik przez kilka dni i moze sie ruszy

Edytowane przez damian81Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak jeździć ,ale jak długo. Przecież się samo nie naprawi. Zdecydowanie wymiana byłaby najlepszym rozwiązaniem bo najważniejsze bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to mieć wpływ na bezpieczeństwo to na pewno tak nie zostawię, jeżdżę z niemowlakiem na pokładzie, muszę tylko się dowiedzieć dokładnie co tam się zapiekło ale chyba przewód hamulcowy którego nie mógł mechanik odkręcić, pytanie tylko czy to idzie jakoś z regenerować czy tylko nowy zacisk. Jak już mowa o zaciskach to czy czerwone zaciski w TDi to Agrotuning? co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogli ruszyc odpowietrznika, czesto sie zdarza

moge Ci go zregenerowac jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogli ruszyc odpowietrznika, czesto sie zdarza

moge Ci go zregenerowac jak chcesz

Jakie koszta za regenerację prawego i lewego?

Orientujesz się może jakie zwrotnice idą do mojego auta ? w sensie czy jak na allegro napisane, że do a4 b5 1.9 tdi to będzie pasować czy są 2 rodzaje żeliwne i aluminiowe?

np. taka.

http://allegro.pl/zwrotnica-lewa-vw-passat-b5-audi-a4-t-i4857803146.html

http://allegro.pl/zwrotnica-lewa-vw-passat-b5-audi-a4-1-9-tdi-avb-i4850064065.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie jest żeliwo.

Po co Ci one ?

koszt regeneracji zacisku z jarzmem zaczyna się od 125zł/1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dzisiaj geometrie i gość powiedział, że lewa zwrotnica jest krzywa i trzeba wymienić.

Da rade jeździć bez tylnych hebli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie da, tylko czy warto ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie zajac nim dopiero po 6 stycznia.

Przerwa świąteczna - noworoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...