Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezerwa


DARIO88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio miałem paliwa w zbiorniku na 120 km (tak pokazywał fis ) i wskazówka była nad rezerwą , a gdy stanełem z górki to poziom spadł na rezerwe i (70 km wg fisa ) .Czy jak załapie czujnik rezerwe na przechyle to pózniej na prostym nie bedzie wskazywac prawidłowo ?


nikt nie miał takiego przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak że np pokazuje zasięg 120 po przejechaniu 5 km np 100 i zaraz zapala się żyd.

wkurza mnie wtedy że nie widzę wskazań np radia czy książki telefonicznej.

ten zasięg to taki prorok, jak wpadnę w korek zasięg maleje, jak jadę po trasie bez korka to zasięg rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zasięg to taki prorok, jak wpadnę w korek zasięg maleje, jak jadę po trasie bez korka to zasięg rośnie.

Czyli prawidłowo :decayed:

ja mam tak że np pokazuje zasięg 120 po przejechaniu 5 km np 100 i zaraz zapala się żyd.

wkurza mnie wtedy że nie widzę wskazań np radia czy książki telefonicznej.

Jest na to bardzo prosty sposób, jak będziesz miał poniżej połowy w zbiorniku to tankuj do pełna i go nigdy nie zobaczysz :)

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o to chodzi ze po zaswieceniu sie rezerwy stanelem na prostym to nie zgasła .Tylko jak zatankowałem znowu za 100 zł to widziałem ze jest wiecej paliwa ... czyli jak czujnik załapie rezerwe to juz pózniej poprostu cały czas sie swieci tylko kilometry nie maleja przez jakis czas ....


,,ten zasięg to taki prorok, jak wpadnę w korek zasięg maleje, jak jadę po trasie bez korka to zasięg rośnie''

kolego kilometry bedą malec i rosnąc zawsze ponieważ to zalezy od stylu

jazdy bo komputer przelicza aktualne spalanie srednie i dlatego tak pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...