Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] alarm jest a diody w drzwich nie migają


majami

Rekomendowane odpowiedzi

witam, problem jest taki, że w moim autku na pewno jest fabryczny alarm i jest sprawny, auto zamykane i otwierane jest z oryginalnego pilota, diody od alarmu są w drzwiach, ale nie świecą tj. nie mrugają. W czym może być problem ? Auto mam już 4 lata i tak ma od początku jak kupiłem. Może ktoś spotkał się już z taką usterką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś czy alarm działa :) dioda to nie wszystko

... cos ci sie pokrecilo :tongue4: przeciez napisal,ze alarm dziala,tylko kontrolki nie mrygaja...

a jesli o te kontrolki-skad pewnosc ,ze to fabryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm faktycznie działa, a stąd wiem że fabryczny, bo kiedyś w serwisie gościu mi sprawdził, ale co do diód, to nie wiedział w czym rzecz.

Acha, auto ma oryginalne czujki i klawisz na słupku od strony keirowcy, służący do ich deaktywacji.

Dodam, że VAG nie wykrył żadnych błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm faktycznie działa, a stąd wiem że fabryczny, bo kiedyś w serwisie gościu mi sprawdził, ale co do diód, to nie wiedział w czym rzecz.

Acha, auto ma oryginalne czujki i klawisz na słupku od strony keirowcy, służący do ich deaktywacji.

moze sie cos odlaczylo albo oderwalo,ppopsikaj jakims odrdzewiaczem,podociskaj na pompce wszystkie styki i zobaczymy,czy pomoze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmowałem nawet tapicerkę od strony kierowcy, ale tam wszystko ok, nie wiem gdzie szukać tej usterki. Przejrzę jeszcze te styki na module pompki, ale chyba to nic nie da, bo przecież wszystko inne związane z central zamkiem i alarmem działa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyjrzyj sie jeszcze raz diodom od srodka drzwi zobaczna przewody,moze ktos probowal wczesniej wstawic cos innego i mu nie wyszlo,wiec zostawil diodki odlaczone,dioda to tylko potwierdzenie,ze alarm sie uzbraja-mozna bez nich zyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...