Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za RADIO mam ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem ze mam MMI, teraz wiem ze mam kolorowy wysietlacz i tyle... Czy da sie do czegoś takiego dodać navi? brak przycisku navi.
cd69bf3d60591dd2598f868c6c3d9926.jpgac401f565010b7cdb469f0449bfe70c2.jpgdf1ca0464a2850fa48f040c5c594eb2a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

A da sie tutaj w tym robić takie rzeczy jak opisują w MMI tzn. uruchamianie dodatkowego czerwonego bądź zielonego menu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A da sie tutaj w tym robić takie rzeczy jak opisują w MMI tzn. uruchamianie dodatkowego czerwonego bądź zielonego menu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma takiej opcji .

Opublikowano
  • Autor

Same złe informacje :(

A da sie przerobić na MMI?

Szukałem ale nie znalazłem takiego wątku. Mam wrażenie ze wszyscy maja MMI...

Opublikowano

Mam wrażenie ze wszyscy maja MMI...

Spokojnie 50% nie ma MMI :decayed:

Przerobić się oczywiście da ale tanio nie jest, więcej powie Ci w tym temacie ten zielony z góry :wink:

Opublikowano

Same złe informacje :(

A da sie przerobić na MMI?

Szukałem ale nie znalazłem takiego wątku. Mam wrażenie ze wszyscy maja MMI...

Wszystko sie da tylko sa spore koszta załozenia .

Opublikowano
  • Autor

Około?

Opublikowano
  • Autor

Heh. Plus pewnie z 1000 montaż to sie robi 5 tys. Chyba jednak lubię moja nawigacje w tel. :)

Jakbym jeszcze wiedział że jak będę sprzedawać za kilka lat to będzie to miało większy wpływ na cenę to bym sie zastanowił...

Edytowane przez erlake

Opublikowano

:grin:

Jeszcze trochę na forum i zmienisz zdanie :decayed:

Dla pocieszenia powiem Ci że masz klimę 3 strefy której nie wszyscy maja :wink:

Opublikowano

Dla pocieszenia powiem Ci że masz klimę 3 strefy której nie wszyscy maja

Dokładnie ja mam MMI 3G a klima na jedna rurkę :(

Opublikowano

A czy samą zmieniarkę CD można dołożyc do tego radia? Czy taka zmieniarka bedzie odtwarzać mp3?

I przy okazji , jak "spolszczyć" menu w tym radiu? Może ktoś w okolicach Lublina podejmie się takiej operacji?

Edytowane przez belkow

Opublikowano

To znaczy , że to w ogóle nie jest możliwe? Nie ma polskiego menu do Concerta?

Opublikowano

To znaczy , że to w ogóle nie jest możliwe? Nie ma polskiego menu do Concerta?

Dałbys 600 pln ? bo za tyle gdzies widziałem

Opublikowano

Faktycznie dużo jak za menu do radia :facepalm:

Czy może to tłumaczenie obejmuje też pozostałe funkcje na wyświetlaczu? Dane o samochodzie itp.?

Opublikowano

Faktycznie dużo jak za menu do radia :facepalm:

Czy może to tłumaczenie obejmuje też pozostałe funkcje na wyświetlaczu? Dane o samochodzie itp.?

tylko ta firma to robi i kosztuje to tyle :)

====> http://allegro.pl/polskie-menu-audi-concert-symphony-i4947970004.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.