Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG]problem z odpaleniem


przemek121287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem przyjechalem wczoraj do domu a dzisiaj rano odpalam silnik chwile chodzi i gasnie odpalam drugi raz znow chwile chodzi i gasnie pare prób i teraz wogole juz nie probowaem go zaciaqgnac ale tez nie chce odpalic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko gasnie, a vag-a nie mam no i nie wiem co dalej :(

[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 11:45_________________________________________________a podczas odpalenia wystepuja 3 pikniecia[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 15:50_________________________________________________no chyba nikt za bardzo nie wie. ja po dluzszym czytaniu postow na forum mysle ze moze to byc pompa paliwa, albo swiece lub przewody do swiec :( no ale nic trzeba jechac do jakiegos dobrego mechanika i podpiac pod vag-a moze cos pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz nie moge go wogole odpalic krokowy o tym nie pomyslalem. ale patrzylem na swiece i byly zalane przeczyscilem ale dalej nic choc czasem na chwile zalapie ale obrotow nie moze zlapac i gasnie a przy tym strasznie kopci jak by nie spalal. czy to moze byc krokowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadka odgadnieta. fatalna pomyłka wlany on zamiast bezyny :confused4: ktos wie cos o konsekwencjach?? i co zrobic spuscic wszystko najlepiej?? jeslin tak to jak w prosty sposob?? czy zalac benzyny do pełna i niech sie wymiesza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było wlane ok. 8 moze 10litrów bo to z karnistra omylkowo a benzyny bylo z jakies 15 wlalem 10 i zapalil ale kopci i nie chodzi zbytnio :kwasny::disgust::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolej do pelna benzyny i wypalisz, pozniej wymiana filtra i powinno byc ok chodz to troche duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec sposcilem paliwo do 0 i zalalem nowa benzynka :rolleyes: i chodzi jak ta lala :rolleyes: temat zamykam. dzieki wszystkim ktorzy sie wypowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz nie moge go wogole odpalic krokowy o tym nie pomyslalem. ale patrzylem na swiece i byly zalane przeczyscilem ale dalej nic choc czasem na chwile zalapie ale obrotow nie moze zlapac i gasnie a przy tym strasznie kopci jak by nie spalal. czy to moze byc krokowy??

problem z odpalaniem u mnie wyszło ze jest to czujnik temperatury silnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...