Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t AEB bład doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audi a4 b5 1.8t aeb



witam od dawna rozlacza mi sie turbo

ale dopiero po wyżej tam 5 tyś tak jak go kręce do konća
blad jaki mi wyskakuje jak rozlaczy turbo to cisnienie ladowania granicy regulacyjnej nie osiagnieta

co oznacza dokladnie ten bład czego sie mozna czepic co sprawdzic


Opublikowano

vagiem musisz pacjenta zbadać

Opublikowano

vag to podstawa daj konkretny numer błedu, poza tym w 2000 r. nie wkładali już silnika aeb, Z opisu błedu może wynikac że turbo słabo pompuje i dlatego wyąłpuje ten błąd ale to tylko przypuszczenie, powodów tego może byc wiele, logi dynamiczne itd.

Opublikowano
  • Autor

wiem bo ma byc silnik anb ale na glowicy jest aeb wiec nie wiem czy caly silnik to aeb czy tylko głowica

.tak jak pisałem bład dopiero wyskakuje po 5 tys a tak do 5 tys mozna normalnie jezdzic a jak krece go do końca alebo nie raz zrobie redukcje z 3 na 2 to wtedy tez ale wiadomo jest powyżej 5ty,s

jakie logi zrobic

Opublikowano

To zalezy jaki masz sterownik jak od anb to zrób 002+033, 115+118

jak od aeb to 002+007+025

wejdz w engine i daj numer kompa to powiem ci jaki jest, albo wejdz w te kanały co pisałem jak w 033 i w 115 coś jest to jest ster od anb.

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

po wlaczeniu egine

P/N:4B0906018AL 1.8L

R4/5VT 0006

COD: 05501

WSC :07357

Opublikowano

Czyli rób jak dla anb.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to logi dynamiczne i na ktorym biegu


ok juz wszystko przeczytalem


cos nie za bardzo te logi mi wychodza nie wiem czemu mialem robic dla anb wiec tylko 002 weszedl bylo pokazane i zrobilem loga natomiast 033 .115.118 wyskoczyl jakis blad i tyle wiec dalem 007 i pozniej 025 ale niby zalaczylo ale zadnych liczb nie pokazywalo tylko puste pola ktos wyjasni czego

http://vaglog.pl/log_200506.html

http://vaglog.pl/log_200504.html

http://vaglog.pl/log_200505.html

Może TY Łukasz mi pomożesz co żle zrobiłem

Opublikowano

Masz anb czyli powinienes robic logi jak dla anb, bład wyskakuje pewnie dlatego nie nie masz pełnej wersji vag-a, i wtedy nie mozesz wejść w kanały powyżej 025, musisz aktywować do pełnej wersji i zrobic reszte logów, z 002 wynika że w aucie moze być zrobiony jakiś program...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.