Jump to content
IGNORED

A4 B5 Hak Westfalia i brak kluczyka

kkrzysiekk555
 Share

Recommended Posts

Witam Panowie chciałem wczoraj założyć hak holowniczy który mam zamontowany. Już samochód kupiłem razem z nim. Hak jest zdejmowalny firmy WESTFALIA i okazało się, że trzeba do niego kluczyk którego nie mam, a jak dzwoniłem do poprzedniego właściciela to nie wiedział o co chodzi i twierdzi, że nawet nie wiedział, że tam jest hak. Ma może ktoś taki kluczyk w okolicach Prudnika pożyczyć?, bodź jakiś sposób aby zamontować go bez?

Byłem dzisiaj u ślusarza to powiedział mi, że się nie da dorobić kluczyka bez kluczyka, a wkładkami całymi nikt tu się nie bawi w okolicy z tego co dzwoiiełm

Bym był wdzięczny za pomoc pozdrawiam:)

a ja mam pytanko ?

mój hak chyba jest nie do zdemontowania.. tzn odczepić się go nie da raczej

no chyba, że boschem przetnę ;)

przerabiał ktoś coś podobnego ?

Witam, mam taki sam problem, chcę zdemontować hak lecz nie mam kluczyka, można gdzieś go dostać ?

Miałem taki sam problem tzn hak mam założony i nie mogę zdjąć bo nie mam kluczyka. Z tego co się dowiadywałem to na wkładce zamka jest nr wkładki wystarczy podać ten nr i kluczyk można dokupić, w tym że taki kluczyk kosztuje też 50-100zł. Jest 50 różnych kluczyków (jeśli chodzi o a6 c4 w a4 b5 są haki podobne lub takie same jeśli chodzi o główki itp.)

Tyle że ja zrezygnowałem bo nr wkładki nie da się odczytać u mnie i trzeba by pojechać osobiście autem. Więc w tamtym aucie hak po prostu jest na stałe.

Edited by davcio_ukf

Wiem ze temat stary. Ale hak można zdemontować samemu bez kluczyka .

No to może podzielisz się ta wiedza jak to zrobić ?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka