Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Są! wreszcie dorwane, wyczekiwane... skóra z alcantarą :wub:

Tyle radości i tyle wygody :naughty:

Co prawda z TTki ale... tu się zrobi, tam się zrobi i będzie cacy :kox:

Tak bardzo nie moge się doczekać! :slina:


d8b7146158fafab0.jpg

Opublikowano

hahahaha, dobra jesteś ;-)

A co na tył ?

Opublikowano

hahahaha, dobra jesteś ;-)

A co na tył ?

No mamy cały środek z TTki i babcie krawcowe :grin:

Opublikowano

To mi mój fotel też trzeba naprawić. Da radę ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie da radę :D Tylko musisz pierw wybrać wzór ceraty jaka będzie naszyta na fotel :decayed:

Opublikowano

Ok :-)

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano
  • Autor

A tak na poważnie to w Nowym Sączu są magicy od renowacji skóry. Ento TC.

Opublikowano

Dzielić pasję z kobietą bezcenne :)

Opublikowano
  • Autor

Znaleźć kobietę, z którą można dzielić pasję też nie jest prosto ;-) Nasze domy rodzinne dzieli odległość 120km.

Ze mną to jak z kobietą jest. Docelowo we czwartek pojechałem po zderzak do A2 tylni, srebrny w kolorze. Ale że stan nie był odpowiedni do montażu to... wróciłem z lusterkami bocznymi w kolorze i fotelami z TT'ki ;-)
Zdjęcie lusterek na samochodzie:
07dade0603010a8bmed.jpg
Opublikowano

I następna kobieta która kocha auta:-) wielki plus dla ciebie:-) i oby tak dalej:-) takie wątki miło się ogląda:-)

Opublikowano
Jest! jest! jest!

Jaramy się jak choinka na święta :lol:


Trepek oczywiście sprawdzał czy jego pateflon będzie miał wygodnie, ja tam miałam swoje wersje zagospodarowania przestrzennego :P

Elemencik niepozorny a mega przydatny! Elegancko wyścielony i delikatny w dotyku jak Trepek po goleniu :kox:

Chyba mu postawię piwo, w nagrodę, że to obczaił :drinks:


Ps. i znów się tak bardzo nie mogę doczekać, aż to zainstalujemy... fotki po montażu cooming soon :naughty:


a884812a10eecc8cmed.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

świetny bajer. na alle wyhaczył? dwójka już ładnie wygląda ;D

Opublikowano
  • Autor

Na alle tego nie ma, zamawialem w ASO :-) Prawie półtorej miesiąca mi sprowadzali.


Zamontowałem osłonę ręcznego:

f1cf83e34b823575med.jpg

Oraz zakupiłem drugie A2 :-)

e2d0837f9651a671med.jpg

Opublikowano

A jak to wyglądało bez tej osłony?

Opublikowano
  • Autor

Łysawo...

813-3002-thickbox.jpg

Opublikowano

A jak to wyglądało bez tej osłony?

Zwykły wypukły tunel, na którym nic się nie dało odłożyć..

Na alle tego nie ma, zamawialem w ASO :-) Prawie półtorej miesiąca mi sprowadzali.

Zamontowałem osłonę ręcznego:

podaj nr i cene;>

Opublikowano
  • Autor

Numer:

8z0 711 549 D

Cena: ok 180zl.

Opublikowano

Numer:

8z0 711 549 D

Cena: ok 180zl.

:hi:

Opublikowano

Numer:

8z0 711 549 D

Cena: ok 180zl.

Super patent, muszę coś takiego małżonce dołożyć. Rozumiem, że montaż odbywa się bez żadnych przeróbek?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W sumie bez większych przeróbek: wyłamać 4 zaczepy, w pewne 3 charakterystyczne rowki dać klej na gorąco i przymocować do tunelu poprzez taśme klejącą dwustronną. Może opis brzmi jak coś trudnego a jest banalnie proste i największa trudność to wyjąć zapalniczkę 😉

 

Co do nowości to udalo mi się zakupić licznik z FISem i przedłużenie tunelu środkowego z miejscem na kubki i schowek. Do tego olej, filtry i płukanka (fajna smoła wylatuje jak samochód jeździ w trybie LL... nawet na oleju 0w-30).

 

A co najwazniejsze, fotele z TT'ki już siedzą 🙂

 
 
 
 
Trochę pracy było ale siedzi się wyśmienicie. Nie ma co porównywać do oryginalnych naleśników. W końcu zagłówek dotyka głowy! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.