Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cały czas przepala bezpiecznik 5A


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam jakieś 3 dni temu zauważyłem w skrzynce bezpieczników pod kierownicą przepalony bezpiecznik 5A w pierwszym polu czyli według opisuj jest on odpowiedzialny za podgrzewane dysze spryskiwaczy postanowiłem go wymienić i na drugi dzień już znowu był przepalony i tak już od 3 dni co włożę nowy dobry o tej samej wartości to przepala i teraz nie wiem co może być nie tak miał ktoś może podobny problem z tym bezpiecznikiem

Edytowane przez xXPiotrekXx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zwarcie w dyszy sprysków i pali. Odepnij kostki od sprysków i zobacz czy bezpiecznik też się przepali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko odepnę i wymienię na nowy i zobaczę czy się spali a jeśli będzie ok to co czeka mnie wymiana dysz spryskiwaczy


na długi okres wypiąłem wtyczki od dyszy i wsadziłem dobry bezpiecznik i przez okres tygodnia nie przepaliło bezpiecznika lecz gdy podpiąłem dysze to po jednym dniu juz był przepalony i też sprawdzałem tak żeby zobaczyć czy tylko jeden jest trefny czy dwa i podłączałem je osobno i sprawdzałem po jednym dniu bezpiecznik i oby dwa są do bani bo bezpiecznik się pali i teraz co z tym fantem można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko odepnę i wymienię na nowy i zobaczę czy się spali a jeśli będzie ok to co czeka mnie wymiana dysz spryskiwaczy

na długi okres wypiąłem wtyczki od dyszy i wsadziłem dobry bezpiecznik i przez okres tygodnia nie przepaliło bezpiecznika lecz gdy podpiąłem dysze to po jednym dniu juz był przepalony i też sprawdzałem tak żeby zobaczyć czy tylko jeden jest trefny czy dwa i podłączałem je osobno i sprawdzałem po jednym dniu bezpiecznik i oby dwa są do bani bo bezpiecznik się pali i teraz co z tym fantem można zrobić ?

Działać będą działały, ale żeby grzały i nie paliły bezpiecznika to tylko wymiana. Wydęło Ci je od spodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przyglądałem się im. spryski działają tylko tak jak piszesz nie grzeją czyli wymiana na nowe nie ma opcji tego naprawić


kilka dni temu wymieniłem już spryski i muszę powiedzieć że problem znikł ładnie grzeją i nie przepalają bezpiecznika co najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...