Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW PASSAT B4 KOMBI 1.9 90 KM PROBLEM Z HAMULCAMI


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w posiadaniu od jakiś 3 miesięcy passka i przyszła zima i jest problem z hamulcami jak nie było śniegu na drodze to tego nie zauważyłem a więc tak spadł śnieg jechałem do pracy i przed skrzyżowaniem zaczełem hamowac passat bardzo długo się zatrzymywał myśle co to jest wiem że klocki z przodu słabe i abs nie działa bo kabel jest urwany przy samym czujniku no ale myśle przecież i tak powinien lepiej hamowac a więc ustawiłem sobie lusterka na tylne koła i pojechałem do przodu i zaczełem hamowac patrze w lusterka a tylne koła nie hamują pomyślałem że trzeba odpowietrzyc hamulce i tak dziś właśnie zrobiłem po odpowietrzaniu pojechałem na jazdę próbną zrobiłem tak samo lusterka itp jazda i hamowanie no i patrze w lusterka że tylne koła hamują tylko przez dosłownie 1 sekundę pózniej przestają i tylne koła się kręcą a przednie nie podczas hamowania Nie wiem co to może byc ma ktoś pomysły?


Rozumiem jakbym hamował na gołym asfalcie no ale na drodze leży śnieg i jest ślisko więc koła powinny się zatrzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź hamulce na SKP. Będziesz pewny czy hamują i z jaką siłą. Ewentualnie powiedzą gdzie słaby punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak chyba będzie trzeba zrobic no ale klocki z tyłu i tarcze są dobre to albo by hamowały dobrze albo nie a tu taka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...