Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka od polifta


sebidi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy lusterka zewnętrzne poliftowe pasują do przedlifta bez większego dlubania czyli tzw p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/63194-all-b5-wymiana-prawego-lusterka-na-duze-angielskie/?hl=lusterko


Kiedys miałem przygody z lusterkiem prawym małym, jeśli ktoś zdecyduje sie na taką podmiane w polifcie, to niech lusterko dokładane pochodzi również z polifta, ponieważ ten czarny trójkąt rozni sie nieco mocowaniem od wersji przedliftowej i nie darady tego przerobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół tematu nt prawego lusterka z Angola mi bardziej chodziło o montaż kompletu od polifta czy mocowania i trójkąty czymś się różnią bo mogę takie za grosz wyrwać z fotochromem

Pół tematu nt prawego lusterka z Angola mi bardziej chodziło o montaż kompletu od polifta czy mocowania i trójkąty czymś się różnią bo mogę takie za grosz wyrwać z fotochromem

Dobra już wiem znajomy przyjechał liftem 2000r i pożyczyłem lusterkobbc4b93b33d06c8f2a1d574d1177c2b8.jpg

Wszysko pasuje bez problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dałem cytat z tego tematu. Wystarczy albo dobrze szukać, albo dokładnie czytać.

Kowi pisał, że nie wejdzie, Tobie weszło. Widocznie jak się popieści to się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki przełożyłem na próbę obie strony i pasują nic nie odstaje pozdrawiam i dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Mam zamiar kupić jakąś A4 B5 i znalazłem jedno ciekawe ogłoszenie tylko właśnie lusterka ma dziwne. Są całe w kolorze nadwozia razem z "trójkątami": http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-sedan-CID5-ID8yhFb.html#7a889e9972

Co o tym myślicie? Właściciel sam sobie pomalował?

Edytowane przez skodavka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1995 - pewnie nie miał luster w kolorze nadwozia tylko zwykłe czarne. Przy okazji malowania jakichś innych elementów albo specjalnie tylko same lusterka psiknął sobie na srebrno. Z niewiedzy zlecił malowanie na całych lusterkach, a nie tylko obudowy jak w oryginale. Taka moja wersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przedlifta bez problemu pasują lusterka poliftowe. Sam przekładałem i nie wiem na jakie problemy mógł natrafić kowi87. Pasuje idealnie P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...