Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawiesznie 1 BE


radek_siara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myśle o zmianie zawieszenia w swoim audi a4 2.6, `96, w związku z czym zainteresowałem się zawieszeniem 1 BE. Proszę o info co dokładnie wchodzi w jego skład (czy tylko amorki i sprężyny?) i gdzie można to wyrwać jako nowe do mojej oski ( nie licząc ASO )? ewentualnie czy bez szkody dla amorów da się założyć sprężyny `40/-30?

Edytowane przez radek_siara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać drugiego. Mam zawieche 1 BE i jeden problem. Przód stoi niżej a tył wyżej, szukam na tył sprężyn 8D5 517 115 H, jeśli nie znajdę mogę je czymś innym zastąpić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą, wiedzą tylko ile razy można pisać to samo, tematów jest już ze setka takich samych. Ori 1BE tylko ASO ale chyba cenowo nie będzie Cię to interesować. Zamiennikiem tego może być np. Eibach Pro Kit i sportowe amorki do tego, możesz też wybrać większe obniżenie to np springi H&R itp.


Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać drugiego. Mam zawieche 1 BE i jeden problem. Przód stoi niżej a tył wyżej, szukam na tył sprężyn 8D5 517 115 H, jeśli nie znajdę mogę je czymś innym zastąpić ??

Daj fotkę z boku, może wystarczy jakąś niższą sprężynę wsadzić, fajnie by było jakbyś podał wymiary od ziemi do rantu błotnika dla przodu i tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem :) Mam zawieche 1BE i jak kupiłem auto, sprzedający włożył springi, zapewne od 1BA :) Tył stał wysoko :) Na wlepce w bagażniku wyczytałem,że mam 1BE i kupiłem springi do 1BE na tył używki od kolegi z forum i w końcu auto stoi jak powinno :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedzą, wiedzą tylko ile razy można pisać to samo, tematów jest już ze setka takich samych. Ori 1BE tylko ASO ale chyba cenowo nie będzie Cię to interesować. Zamiennikiem tego może być np. Eibach Pro Kit i sportowe amorki do tego, możesz też wybrać większe obniżenie to np springi H&R itp.

thx za info :wink: własnie mysle tez o eibachu, i waham sie tez nad kitem ap...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj parę postów w tym temacie, jeden kolega się tu oferuje że ma tańszą i dobrą alternatywę amorków sportowych w cenie około 800zł + 600zł za springi i za niezłą kasę można wyrwać nówkę zawias. Sam tych amorków nie testowałem ale ktoś musi być pierwszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrywajcie się tak z polecaniem tych lowtec bo to może być MTS w droższej wersji. Z drugiej strony ktoś musi być pierwszy. Jeśli szukacie dobrej zawiechy to żadne 1BE tylko ładować pro kita i B8 do tego. Jak kasy nie ma no to już trudno i zostać przy serii albo ładować używany gwint dobrej firmy (wychodzi taniej niż kit na dobrych amorach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...