Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawiesznie 1 BE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, myśle o zmianie zawieszenia w swoim audi a4 2.6, `96, w związku z czym zainteresowałem się zawieszeniem 1 BE. Proszę o info co dokładnie wchodzi w jego skład (czy tylko amorki i sprężyny?) i gdzie można to wyrwać jako nowe do mojej oski ( nie licząc ASO )? ewentualnie czy bez szkody dla amorów da się założyć sprężyny `40/-30?

Edytowane przez radek_siara

Opublikowano

Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać drugiego. Mam zawieche 1 BE i jeden problem. Przód stoi niżej a tył wyżej, szukam na tył sprężyn 8D5 517 115 H, jeśli nie znajdę mogę je czymś innym zastąpić ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nikt nic nie wie? Tylu ludzi zakłada 1 BE....

Opublikowano

Wiedzą, wiedzą tylko ile razy można pisać to samo, tematów jest już ze setka takich samych. Ori 1BE tylko ASO ale chyba cenowo nie będzie Cię to interesować. Zamiennikiem tego może być np. Eibach Pro Kit i sportowe amorki do tego, możesz też wybrać większe obniżenie to np springi H&R itp.


Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać drugiego. Mam zawieche 1 BE i jeden problem. Przód stoi niżej a tył wyżej, szukam na tył sprężyn 8D5 517 115 H, jeśli nie znajdę mogę je czymś innym zastąpić ??

Daj fotkę z boku, może wystarczy jakąś niższą sprężynę wsadzić, fajnie by było jakbyś podał wymiary od ziemi do rantu błotnika dla przodu i tyłu.

Opublikowano

Już sobie poradziłem :) Mam zawieche 1BE i jak kupiłem auto, sprzedający włożył springi, zapewne od 1BA :) Tył stał wysoko :) Na wlepce w bagażniku wyczytałem,że mam 1BE i kupiłem springi do 1BE na tył używki od kolegi z forum i w końcu auto stoi jak powinno :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BF10

Opublikowano

Nawet nie zauważyłem że to już starszy post :wink:

Opublikowano

Nawet nie zauważyłem że to już starszy post :wink:

tak myślałem :D

Opublikowano
  • Autor

Wiedzą, wiedzą tylko ile razy można pisać to samo, tematów jest już ze setka takich samych. Ori 1BE tylko ASO ale chyba cenowo nie będzie Cię to interesować. Zamiennikiem tego może być np. Eibach Pro Kit i sportowe amorki do tego, możesz też wybrać większe obniżenie to np springi H&R itp.

thx za info :wink: własnie mysle tez o eibachu, i waham sie tez nad kitem ap...

Opublikowano

Poczytaj parę postów w tym temacie, jeden kolega się tu oferuje że ma tańszą i dobrą alternatywę amorków sportowych w cenie około 800zł + 600zł za springi i za niezłą kasę można wyrwać nówkę zawias. Sam tych amorków nie testowałem ale ktoś musi być pierwszy :naughty:

Opublikowano

Nie wyrywajcie się tak z polecaniem tych lowtec bo to może być MTS w droższej wersji. Z drugiej strony ktoś musi być pierwszy. Jeśli szukacie dobrej zawiechy to żadne 1BE tylko ładować pro kita i B8 do tego. Jak kasy nie ma no to już trudno i zostać przy serii albo ładować używany gwint dobrej firmy (wychodzi taniej niż kit na dobrych amorach).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.