Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nierówne ogrzewanie po wymianie nagrzewnicy


tommm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim afn, mianowicie pod wymianie nagrzewnicy, spotykam sie z problemem nierównego ogrzewania, a dosłownie to jest mocniejsze- bardziej wyczuwalne podczas jazdy-trzymania auta na obrotach rzędu 3tys obrotów niż jałowych itp. I tutaj moje pytanie, czy jest opcja uszkodzonej uszczelki pod głowicą? dodam tylko iż auto było na sprawdzeniu zawartości spalin w układzie i nic nie stwierdzono;/ w zbiorniczku wyrównawczym robi się ciśnienie... Co o tym sądzicie? aaa jeżeli to wczymś pomorze to szyba przednia po wymianie jest delikatnie zaparowana, lecz nie wiem czy jest to spowodowane nową nagrzewnicą, czy upg. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że odpowietrzyłeś nagrzewnicę a termostat jest sprawny. Płynu nie ubywa? Zaparowana szyba - tak jakby gdzieś lała się woda (płyn). Może nagrzewnica ma mikro pęknięcie, przez które sączy się płyn i zapowietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat wymieniony na nowy, nagrzewnica też nówka, płyn delikatnie ubywa i dlatego moje pytanie czy to czasem nie jest uszczelka pod głowicą;/ może nabija ciśnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju nie przybywa szyba nie powinna być za parowana chyba że przy wymianie nagrzewnicy wylał się plyn na wykładzinę i dlatego paruje lub jakaś wadliwa nagrzewnica i się sączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem nagrzew.ica nie jest jakos `zakonserwowana` jakims. specyfikiem i teraz jakby sie to wszystko wygrzewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...