Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Afn 200/400 dwie szkoły

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plus jest taki że nie musisz obracać turbosprężarki jak przy GTB.

No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować?

Tak . Zreszta takie pytania kieruj bezposrednio do Krzyska .

Plus jest taki że nie musisz obracać turbosprężarki jak przy GTB.

No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować?

Mowa o GTB

jedynie to bedziesz musial flasze do wydechu przyspawac troche podgiac zasilanie oleju :wink:

Opublikowano

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

Opublikowano
  • Autor

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

Mówiąc"dostroi" masz na myśli program?

Opublikowano

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

Mówiąc"dostroi" masz na myśli program?

Dostroi mechanicznie ;-)

Opublikowano

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

Również polecam Krzyśka,najlepiej zrób jak koledzy piszą. Mam GTB od niego i złego słowa nie mogę powiedzieć.Montaż prosty,a i tak musiałem Krzysztofa odwiedzić by "dopieścił" turbinke. Jak chcesz dobry program polecam kolegę Spanky.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

Mówiąc"dostroi" masz na myśli program?
Dostroi mechanicznie ;-)

No właśnie, bo już u Ciebie się zapowiedziałem.

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

Również polecam Krzyśka,najlepiej zrób jak koledzy piszą. Mam GTB od niego i złego słowa nie mogę powiedzieć.Montaż prosty,a i tak musiałem Krzysztofa odwiedzić by "dopieścił" turbinke. Jak chcesz dobry program polecam kolegę Spanky.

Pozdrawiam

No to już wszystko mi ułożyliście :)

Turbina u Krzyśka, strojenie u Spankiego. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego

Opublikowano

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

W turbosprężarce nie trzeba nic dostrajać, wystarczy odpowiednio wyregulować długość sztangi ;)

Opublikowano
  • Autor

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

W turbosprężarce nie trzeba nic dostrajać, wystarczy odpowiednio wyregulować długość sztangi ;)

Nigdy tego nie robiłem, więc wole to powierzyć fachowcom :)

Opublikowano

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

W turbosprężarce nie trzeba nic dostrajać, wystarczy odpowiednio wyregulować długość sztangi ;)

wiec trzeba :) nie kazdy mechanik, tymbardziej samozwańczy grzebacz potrafi to dobrze zrobić, wiem po swoim montażu.

Opublikowano

Zamontujesz sam, ale mimo wszystko polecam montaz u krzyśka, dostroi idealnie pod auto, a przy własnym montazu to hmm nie jest to co mogłoby być :D

W turbosprężarce nie trzeba nic dostrajać, wystarczy odpowiednio wyregulować długość sztangi ;)

nic nie trzeba chyba ze jest problem z podcisnieniem i wtedy wachowcy zamiast znalesc przyczyne slepo kreca sztanga :grin:

Edytowane przez krzysiek1606

Opublikowano

i wtedy wachowcy zamiast znalesc przyczyne slepo kreca sztanga :grin:

+1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.