Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dolewka oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam takie pytanko bo stan oleju u mnie juz zbliża sie do minimum i chciałbym go dolać. Jednak tu pojawia się problem ponieważ nie wiem jaki był wcześniej wlany (nie ma naklejki) i jedyna co znalazłem to w książce serwisowej wpisane jest "Bre V0 DOT, 1050 Synt.".

Czyli jak rozumiem musze dolać 10w50 Full Syntetyk ? Przy okazji jaki polecacie ?

Benzyna: 1.8T 163km
200tys km

Sorka że nowy temat ale wyjeżdzam za 5h w trasę i chętnie bym dolał przed wyjazdem

Opublikowano

Wymień na LM high tech 5W40. Polecam. Mam u siebie taki i silnik o wiele lepiej pracuje.

Opublikowano
  • Autor

ale to mówisz o całkowitej wymianie. Ja potrzebuje teraz troche dolać poprostu

Opublikowano

Skoro jest go mało i nie wiesz co tam masz, to nie baw się w żadne dolewki, tylko zrób jak należy i go po prostu wymień. Jedz spokojnie w tej trasie z tym stanem co jest, bo pewnie dłużysz czas na takim jeździsz, skoro nawet nie wiesz co masz wlane. Jako nowy olej polecam motula 5w40 x-cess.

Opublikowano

Możesz dolać, nic się nie stanie jednak weź pod uwagę przy wymianie oleje co podane wyżej.

Opublikowano

10W50 dla tego silnika to bardzo zła oliwa nie te parametry, szkoda motoru. Wybierz coś z dobrych markowych syntetyków z pewnego źródła ale 0W30, 5W30, 0W40, 5W40 i nic innego.

Opublikowano

wymień sobie olej teraz masz akurat wymówkę, bedziesz wiedział co jest wlane i może na innym oleju nie bd juz tak ubywał :) np do mojego BEXa leje 5w40 motula i jestem zadowolony ;) pamietaj że w naszych turbach trzeba dba o napinacz łańcuszka ;) także olej to podstawa !

Opublikowano

Sam osobicie tez bym juz wolal wymienic filterek i zalac nowy olej :) niz bawic sie w dolewki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jasne kolego, lej nowy olej ;D

nie dolewaj jak nie wiesz co masz.

właśnie, wy też dolewacie między zmianami? ja w swoim pomiędzy interwałami zmiany ze 2 razy widzę kontrolkę oleju na fisie...

Opublikowano

jasne kolego, lej nowy olej ;D

nie dolewaj jak nie wiesz co masz.

właśnie, wy też dolewacie między zmianami? ja w swoim pomiędzy interwałami zmiany ze 2 razy widzę kontrolkę oleju na fisie...

Przy Turbo to nie dopuszczaj do takiej sytuacji... Na fisie pokazuje się olej jak już naprawdę go jest mało ;/

Opublikowano

Dzięki syn_szefa!

dobrze wiedziec, bylem pewny, że Audi zawiadamia mnie o tym wystarczająco wcześnie...nie wiedziałem, że to juz jest poziom krytyczny (chociaz informacja jest zolta, nie czerwona)

Opublikowano

z tego co sie orientuje to chyba w kazdym samochodzie tak dziala powiadomienie o poziome oleju :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.