Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

syn_szefa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez syn_szefa

  1. Znalazłem firmę w jaśle czekam na garty i będziemy robić
  2. Witam, Czy jest jakaś firma najlepiej południe polski która zajmuję się przekładką ośki na quattro ?? Chodzi mi o to oddaje samochód oni zamawiają cały osprzęt itp płacę i odbieram audi quattro ?? 1.8T BEX Senda A4 B6
  3. Cześć wszystkim, W następnym miesiącu też planuje taka przekładkę muszę tylko części pozbierać. Na początku mam pytanko w moim 1.8T BEX zaciekawiła mnie ta czarna zaślepka na skrzyni biegów wie ktoś co pod nią jest ?? https://zapodaj.net/8b4ff0cb94dfb.jpg.html
  4. Witam, Testowałem dziś parę płyt tymi wszystkimi metodami i nic nie działa. Jedynie co zadziałało to na kompie stacjonarnym nagrałem płytę metodą przeciągną i upuść Windows 8.1 wbudowanym programem do nagrywania i zadziałało od strzała.
  5. Błotnik już mam, powiem tak wygląda super, nie pozna że to zamiennik, co do blachy to wg mnie jest ok. Firma to jest chyba TOPYANG czy jakoś tak... dziś wieczorem wrzucę zdjęcia i dokładny opis firmy bo nie mam auta pod ręką
  6. A sprawdzałeś zawór DV czy działa prawidłowo , czy szczelny ??
  7. syn_szefa odpowiedział(a) na bajer1111 temat w 1.8T
    Dp super sprawa polecam Tylko kup dobre i wytrzymałe DP
  8. Niesetny nie kupiłem tego z linku. Kupiony w sklepie w Limanowej. Dam znać jak odbiorę auto jak to wygląda. Niestety auto odbiorę dopiero w poniedziałek ;/
  9. Ja dziś zakupiłem zamiennik za 170 zł auto jest u lakiernika może dziś go odbiorę to podzielę się opinią
  10. No właśnie tak jest a teraz na te czasy cieżko znaleźć coś dobrego ory ponieważ ta rdza to jest na wszystkich błotnikach ;/
  11. A co myślicie o tym?? http://olx.pl/oferta/blotnik-prawy-lewy-audi-a4-b6-01-04r-nowy-nowe-germany-ocynkowane-CID5-ID7ynsF.html#5fc368e40b;promoted
  12. syn_szefa odpowiedział(a) na syn_szefa temat w 1.8T
    To co kanał 63 pokazuje ??
  13. Zrób logi w takiej sytuacji i zobaczymy co się dzieje 1,5 tys obrotów trójeczka i gaz w podłogę kanał 118 lub 115. Może N75 jest OK a przycina się WG przy turbie
  14. JA po wymianie KAT na DP nie zakładałem emulatora bo to jest bez sensu on działa może działa ale nie musi i czasami może pojawiać Ci się błąd i dlatego lepiej kase z emulatora przeznaczyć na wycięcie programowe wtedy masz pewność. Jak masz VCDS to zobacz sobie w kanale 63 na ile otwiera Ci się zaworek N75 przy dodaniu gazu na full.
  15. syn_szefa odpowiedział(a) na syn_szefa temat w 1.8T
    Bo potrzebuje informacji u mnie Duty Cycle jest ja poziomie 76% max
  16. Tak można. To jest to samo
  17. syn_szefa odpowiedział(a) na syn_szefa temat w 1.8T
    A z kanału 63 masz możne logi ?? Wiem że na podstawie tych logów można zobaczyć różnicę doładowania ale chodzi mi o konkretne procenty. I przy ile mbar w K03S wywala przeładowanie ??
  18. syn_szefa opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Panowie prośba o informacje na ile otwiera wam się zawór N75 Duty Cycle kanał 63 robił ktoś pomiary ???
  19. Co do sprawdzania szczelności to tak ma być ma bulgotać u mnie też tak było. Wymień Katalizator na Down Pipe - odczujesz różnicę Sprawdź N75 czy po podaniu mu 12V słyszysz takie mocne "TYK" elektrozawór ma otworzyć Ci wtedy przejście do zaworu WG.
  20. On zacznie przepuszczać jak dasz mu 12V. Na takiej zasadzie właśnie on działa
  21. syn_szefa odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    Bardzo polecam ten silnik przy odpowiednim użytkowaniu go zero problemów
  22. syn_szefa odpowiedział(a) na pimalwalcz temat w 1.8T
    A na bagnecie ile masz oleju ?? Może przy wysokich obrotach jak zaciąga olej do smarowania wszystkiego zaczyna go brakować przy czujniku ? Po zmniejszeniu obrotów olej wrócił na swoje miejsce i czujnik wskazywał ok
  23. syn_szefa odpowiedział(a) na Heisenberg temat w 1.8T
    Sprawdzić to podłącz do 12V i zobacz czy zaworek się otwiera i zamyka powinieneś słyszeć takie "tyk" Sprawny zaworek powinien trzymać powietrze jak nie jest podłączony. Dopiero napięcie powinno go odpowiednio otwierać. Ale poczytaj jeszcze na forum bo dużo tego było na ten temat
  24. syn_szefa odpowiedział(a) na DMX temat w 1.8T
    Miałem dokładnie to samo co TY - po zmianie rozrządu. Okazało się że jeden z wałków był przestawiony o jeden ząbek i nie było między zankami 16 oczek tylko 15
  25. U mnie było tak jak mechanik zmienił mi rozrząd czyli zj***ł sprawę. Wystarczyło u mnie na wałku ssącym przestawiać ząbek o jeden w prawo i jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.