Treść opublikowana przez syn_szefa
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Znalazłem firmę w jaśle czekam na garty i będziemy robić
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, Czy jest jakaś firma najlepiej południe polski która zajmuję się przekładką ośki na quattro ?? Chodzi mi o to oddaje samochód oni zamawiają cały osprzęt itp płacę i odbieram audi quattro ?? 1.8T BEX Senda A4 B6
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Cześć wszystkim, W następnym miesiącu też planuje taka przekładkę muszę tylko części pozbierać. Na początku mam pytanko w moim 1.8T BEX zaciekawiła mnie ta czarna zaślepka na skrzyni biegów wie ktoś co pod nią jest ?? https://zapodaj.net/8b4ff0cb94dfb.jpg.html
-
Mp3 na BNS 5.0
Witam, Testowałem dziś parę płyt tymi wszystkimi metodami i nic nie działa. Jedynie co zadziałało to na kompie stacjonarnym nagrałem płytę metodą przeciągną i upuść Windows 8.1 wbudowanym programem do nagrywania i zadziałało od strzała.
-
Błotnik z aukcji internetowych
Błotnik już mam, powiem tak wygląda super, nie pozna że to zamiennik, co do blachy to wg mnie jest ok. Firma to jest chyba TOPYANG czy jakoś tak... dziś wieczorem wrzucę zdjęcia i dokładny opis firmy bo nie mam auta pod ręką
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
A sprawdzałeś zawór DV czy działa prawidłowo , czy szczelny ??
-
Zamiennik katalizatora
Dp super sprawa polecam Tylko kup dobre i wytrzymałe DP
-
Błotnik z aukcji internetowych
Niesetny nie kupiłem tego z linku. Kupiony w sklepie w Limanowej. Dam znać jak odbiorę auto jak to wygląda. Niestety auto odbiorę dopiero w poniedziałek ;/
-
Błotnik z aukcji internetowych
Ja dziś zakupiłem zamiennik za 170 zł auto jest u lakiernika może dziś go odbiorę to podzielę się opinią
-
Błotnik z aukcji internetowych
No właśnie tak jest a teraz na te czasy cieżko znaleźć coś dobrego ory ponieważ ta rdza to jest na wszystkich błotnikach ;/
-
Błotnik z aukcji internetowych
A co myślicie o tym?? http://olx.pl/oferta/blotnik-prawy-lewy-audi-a4-b6-01-04r-nowy-nowe-germany-ocynkowane-CID5-ID7ynsF.html#5fc368e40b;promoted
- Zawór N75
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
Zrób logi w takiej sytuacji i zobaczymy co się dzieje 1,5 tys obrotów trójeczka i gaz w podłogę kanał 118 lub 115. Może N75 jest OK a przycina się WG przy turbie
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
JA po wymianie KAT na DP nie zakładałem emulatora bo to jest bez sensu on działa może działa ale nie musi i czasami może pojawiać Ci się błąd i dlatego lepiej kase z emulatora przeznaczyć na wycięcie programowe wtedy masz pewność. Jak masz VCDS to zobacz sobie w kanale 63 na ile otwiera Ci się zaworek N75 przy dodaniu gazu na full.
- Zawór N75
-
Różnice pomiędzy cewkami 1.8T, 2.0 i 3.0
Tak można. To jest to samo
- Zawór N75
- Zawór N75
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
Co do sprawdzania szczelności to tak ma być ma bulgotać u mnie też tak było. Wymień Katalizator na Down Pipe - odczujesz różnicę Sprawdź N75 czy po podaniu mu 12V słyszysz takie mocne "TYK" elektrozawór ma otworzyć Ci wtedy przejście do zaworu WG.
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
On zacznie przepuszczać jak dasz mu 12V. Na takiej zasadzie właśnie on działa
-
1.8 T Q 190 km?
Bardzo polecam ten silnik przy odpowiednim użytkowaniu go zero problemów
-
kontrolka oli pressure
A na bagnecie ile masz oleju ?? Może przy wysokich obrotach jak zaciąga olej do smarowania wszystkiego zaczyna go brakować przy czujniku ? Po zmniejszeniu obrotów olej wrócił na swoje miejsce i czujnik wskazywał ok
-
Zaworek N75
Sprawdzić to podłącz do 12V i zobacz czy zaworek się otwiera i zamyka powinieneś słyszeć takie "tyk" Sprawny zaworek powinien trzymać powietrze jak nie jest podłączony. Dopiero napięcie powinno go odpowiednio otwierać. Ale poczytaj jeszcze na forum bo dużo tego było na ten temat
-
BEX BRAK MOCY
Miałem dokładnie to samo co TY - po zmianie rozrządu. Okazało się że jeden z wałków był przestawiony o jeden ząbek i nie było między zankami 16 oczek tylko 15
-
Pytanie o znaki napinacza lancucha 1.8 T
U mnie było tak jak mechanik zmienił mi rozrząd czyli zj***ł sprawę. Wystarczyło u mnie na wałku ssącym przestawiać ząbek o jeden w prawo i jest ok