Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T


przem88

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu hany można kupić z dyszami. Są to tzw. hana gold.

Można też kupić czarne/czerwone/zielone które też dysze mają. Kupując np zielone i wkręcając odpowiednią dyszę można zrobić z nich wydajnościowo odpowiednik czarnej a nalepka będzie że są zielone.

Sprawdź jak jest u Ciebie...może są czerwone ale bez dyszy to wtedy wystarczy tylko stroić...ja kiedyś założyłem 3 czerwone i jedną czarną ale z dyszami odpowiadającymi czerwonym...klient był zdumiony ale jak pokazałem o co biega to wyluzował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoich okolicach masz http://kosmocorp.pl/

jedz do Kosmo , jest z tego forum ogarnie Ci to z zamknietym jednym okiem , wymieni Ci wtryski i wystroi solidnie , nie pożałujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już do kosmo napisałem , zna sprawe, znajde czas to sie umowie i podjade daleko nie mam:) dzisiaj bede miał chwile to zrobie foty, obczaje srednice , podjade do jeszcze jednych w okolicy zobaczymy co powiedza , jesli nie zrobia to podjade do Kosmo, tylko że wymienic wtryski to tez jest koszt i to nie mały... ale lepiej dolozyc zrobic i miec swiety spokoj, bo jeżdżąć na ubogiej mieszance moge ponieść pozniej jeszcze wieksze koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 163 koników , ok zrobie foty dzisiaj i wrzuce:)

Kolego ja mam identyczne pędzidełko tyle że z 2003. Instalka robiona w Lublinie na Wojciechowskiej. Śmiga elegancko już 15 tys, km. Polecam! Z M-ca nie jest daleko.

Edytowane przez ksiadz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy nie wiem jakim sposobem i czy to możliwe ale od ost skasowania bledu , bład się nie pojawia, wszystko jak ręką odjął...nie wiem czy to ma znaczenie ale mysle ze nie ze jezdzilem na pb jakies 150 km dosyc dynamicznie... wiec poki co problemu brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...