Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

Podbije kiedys na spota jesli można :wink4:

a pewnie że można :hi:

zapraszamy :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 18:31_________________________________________________

No i gitara :good:

Ja już rozbiłem hehe :polew: :polew: teraz trzeba spota zmajstrować :naughty:

A może by ktos miał chęc do nas podjechać : http://vag-skierniewice.pl/ Zapraszam!! :wink4:

można by coś pomyśleć.. a dużo wy tam macie aut mniej wiecej na tych spotach?? :mysli: i jakie furki?

Jeśli chodzi o ilośc to różnie, jest stała ekipa z 7 aut co zawsze są, wiadamo nie zawsze wszystkim pasuje, ale ostatnio dosyć dobra frekfencja :naughty:

Ajeśli chodzi o auta to ogólnie grapa VAG wieć audi jak najbardziej mile widziane :thumbup: :thumbup:

Zapraszamy w kazdą niedziele o 19:00 na parking Kauflandowski :drinks: :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pogoda się fajna zrobiła ale troche lipa że nie za duż oczasu do świąt zostało :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z Was zmienial na zimówki? duża róznica jest na plus? pytam bo nie wiem czy mam sie uśmiechnac do Santa Clausa :naughty: jest sens wydawac kase na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie róznica duża, nawet na suchym, na letnich na 3 biegu zrywał przyczepność, a terez trzyma się jak przyklejony :naughty: :naughty:

Zależy jak dużo jeździsz, bo do krętaniny codziennej po mieście to chyba nie ma sensu wydawać kasy, ja akurat dostałem z autem drugie kółka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z Was zmienial na zimówki? duża róznica jest na plus? pytam bo nie wiem czy mam sie uśmiechnac do Santa Clausa :naughty: jest sens wydawac kase na nie?

no nie zartuj ze bedziesz jezdzil na letnich... :disgust: ja juz po pierwszych sniegach powiedzialem sobie ze ni cholery na letnich na snieg nie wyjade... i juz smigam na zimowkach... a na sniegu roznicy w hamowaniu, przyczepnosci nie da sie opisac.. pod warunkiem ze masz dobre zimowe gumy :wink4: :wink4: a o tym zeby ruszyc gdzies na sniegu na spadku czy cos nie wspomne.. :tongue4: takze ja bym sie nawet w Twoim przypadku nie zawachal... tym bardziej ze nie masz do czynienia z autem za 2-5tys tylko za duuzo duuuuzo wiecej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym się nie zastanawiał nad zimówkami jest różnica ogromna w prowadzeniu i do tego dochodzi komfort psychiczny,

a teraz jak taka chlapa się robi na ulicach to już w ogóle można się poślizgnąć na zimówkach nie mówiąc o letnich, ale tak czy siak nie ważne są opony tylko rozum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj, zmnieniaj żebyś potem nie żalował.

Na letnich cały rok jeżdzą tylko Ci co nie mają pojęcia o samochodach albo szkoda im pare stówek na zimówki :thumbdown:

A potem placą dużo więcej stówek jak w kogoś zaj..bią bo nie zdążą wychamować albo wpadną dp rowu itp.

A z innej beczki pogoda świetna :> , wreszce można poszaleć nawet z moim silniczkiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na letnich daje rade :wink4: jestem hardcorem :naughty: wiec nie kupuje zimówek jednak :naughty:

i Pulpit najlepiej powiedzial,, tak czy siak nie ważne są opony tylko rozum"- to mi sie podoba :good:

no ja wole zaoszczędzić i kupić sobie felgi większe jakies fajne na lato :wink4: i ja mam pojęcie o samochodach jakby cos :wink4:

no wczoraj szaleliśmy właśnie, na zadębiu i jeszcze w jednej miejscówce :kox: tylko wkurza mnie ten brak wajchy :kwasny: na elektronicznym ręcznym się nie poszaleje, ale i tak nawet w miare było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na letnich daje rade :wink4: jestem hardcorem :naughty: wiec nie kupuje zimówek jednak :naughty:

i Pulpit najlepiej powiedzial,, tak czy siak nie ważne są opony tylko rozum"- to mi sie podoba :good:

Rób jak chcesz.. ale ja na Twoim miejscu troche zdrowego rozsądku bym jednak zachował i dołożył te 800-1000zł i kupił jakies zimówki.

Bo szkoda by było żebyś o tym pomyślal dopiero wtedy jak nie daj Bóg w cos pier.dolniesz :chytry:

A pewnie naprawa B8 przekroczy kilkakrotnie wartość 4 nowych zimówek dobrej klasy...

- Uwierz mi po moich doswiadczeniach naprawde wiem co mówie :disgust: :disgust:

ale to tylko moja taka mała opinia.. Twoja fura, Twoje zdrowie, Twoja kasa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to zimówki dają sporo nie wiem jak wygląda połączenie esp abs i letnie a wydaje mi się że porównywalnie jak abs i zimówki ja na czymś takim jeżdżę i nie ma tragedii, ale jeśli chodzi o mnie nie mogę sobie pozwolić na letnie opony w zimie bo teraz robię koło 500 km w tygodniu i nigdy nie wiadomo na co się trafi :wallbash:

a co do cen opon 800-1000 to nie będą dobre opony bo tu już mówimy o nowych czyli jakieś dębice chyba :decayed:

ja kupowałem używane Continentale z 2007 roku w zarąbistym stanie, oponki wygrały testy na opony zimowe 2 razy z rzędu(chyba) i płaciłem za nie 400 zł i uważam że lepiej kupić renomowane używki niż nówki, których jakość pozostawia troszkę do życzenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na letnich daje rade :wink4: jestem hardcorem :naughty: wiec nie kupuje zimówek jednak :naughty:

i Pulpit najlepiej powiedzial,, tak czy siak nie ważne są opony tylko rozum"- to mi sie podoba :good:

Rób jak chcesz.. ale ja na Twoim miejscu troche zdrowego rozsądku bym jednak zachował i dołożył te 800-1000zł i kupił jakies zimówki.

Bo szkoda by było żebyś o tym pomyślal dopiero wtedy jak nie daj Bóg w cos pier.dolniesz :chytry:

A pewnie naprawa B8 przekroczy kilkakrotnie wartość 4 nowych zimówek dobrej klasy...

- Uwierz mi po moich doswiadczeniach naprawde wiem co mówie :disgust: :disgust:

ale to tylko moja taka mała opinia.. Twoja fura, Twoje zdrowie, Twoja kasa :tongue4:

szanuje Twoje zdanie ;) ale mam już jednak troche doświadczenia i zdrowego rozsądku, a abs, esp + elektroniczny ręczny w dużym stopniu nie pozwalają mi zbytnio poszaleć w takich warunkach jak sa teraz, a zimówki założe jak będe przewoził dzieci swoje, wtedy napewno nie będe oszczedzal na bezpieczeństwie. Na lato plan to jakies fajne większe kółka i mam już pewne odłożone środki na ten cel także myśle, że będzie dobrze :good:

Panowie, a jak tam plany sylwestrowe? :drunk:;):thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to zimówki dają sporo nie wiem jak wygląda połączenie esp abs i letnie a wydaje mi się że porównywalnie jak abs i zimówki ja na czymś takim jeżdżę i nie ma tragedii, ale jeśli chodzi o mnie nie mogę sobie pozwolić na letnie opony w zimie bo teraz robię koło 500 km w tygodniu i nigdy nie wiadomo na co się trafi :wallbash:

a co do cen opon 800-1000 to nie będą dobre opony bo tu już mówimy o nowych czyli jakieś dębice chyba :decayed:

ja kupowałem używane Continentale z 2007 roku w zarąbistym stanie, oponki wygrały testy na opony zimowe 2 razy z rzędu(chyba) i płaciłem za nie 400 zł i uważam że lepiej kupić renomowane używki niż nówki, których jakość pozostawia troszkę do życzenia :gwizdanie:

nie no fakt moze troche przesadzilem ale za 1300 to nie ma bata zeby czegos dobrego i nowego nie kupil... mi sie udalo w tamtym roku kupic 4 nowki Goodyear UltraGrip7+ w 16'' z 08r. za 309 zl szt. I to tez gumy z czolowek rankingow. Wystarczy troche poszperac i cos sie zawsze dobrego znajdzie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi, nawet jak jeździsz bardzo rozsądnie to pamietaj, że nieraz dużo zalezy od warunków (np. ilości śniegu, lód) a nie od rozsądku i systemów bezpieczeństwa.

Tak więc nawet jak jeździsz z głowa to po prostu któregoś razu możesz zwyczajnie gdzieś utknąć w zaspie (oby nie).

ps. pamietaj też, że letnie w zimę bardziej się zużywają (oczywiście na asfalcie a nei na śniegu :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi, nawet jak jeździsz bardzo rozsądnie to pamietaj, że nieraz dużo zalezy od warunków (np. ilości śniegu, lód) a nie od rozsądku i systemów bezpieczeństwa.

Tak więc nawet jak jeździsz z głowa to po prostu któregoś razu możesz zwyczajnie gdzieś utknąć w zaspie (oby nie).

ps. pamietaj też, że letnie w zimę bardziej się zużywają (oczywiście na asfalcie a nei na śniegu :wink4: )

:good::notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i własnie dlatego też, z tego powodu, że mam letnie mam tą świadomość, że musze uważać i już :wink4:

to kiedy robimy spota zimowego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i własnie dlatego też, z tego powodu, że mam letnie mam tą świadomość, że musze uważać i już :wink4:

to kiedy robimy spota zimowego :?:

kiedy, kiedy....raczej po nowym roku :wink4: najpierw pomyslmy gdzie go zrobic i czy ma miec charakter czystej głupawki czyt. driftowania :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: czy gadania jak zwykle... :mysli: bo jak to drugie to z uwagi na pore raczej wybralbym jakis lokal :naughty: :naughty: a w skc gdzie mozna tak na legala sobie podriftowac? bez zbyt duzej ilosci słupów itd :tongue4:

dzis slyszalem od kumpla ze ta targowica w Jezowie jest zamknieta.. ale jutro bedziemy jechali z Sebastianem z wigilii ze szkoly to tam skrecimy i zobaczymy jak jest naprawde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...