Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, jak dobrze wypłacili z AC to moż eopchnij te fele i kup 19" w tym samym wzorze :naughty:

Masz już 160 kucy wiec 19" dadzą radę a wygląd wiadomo :kox:

do wszystkich: zmieniłem opis pierwszego posta dotyczącego następnego spociku :naughty:

z AC wypłacili z nawiązką ale tyle nerwów mnie to kosztowało że aż nie chce sie o tym mówc.. :disgust: :disgust:

Feli raczej nie bede zmieniał.. dobrze jest jak jest na tych 18 :good: do komfortu juz sie przyzwyczailem i w ogóle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Feli raczej nie bede zmieniał.. dobrze jest jak jest na tych 18 :good:do komfortu juz sie przyzwyczailem i w ogóle :wink4:

chyba do braku komfortu :wink4:

ja już jeżdzę na zimowkach 195/65/15 i dopiero teraz czuję że jest komfort. niestety to jest tak, że albo jest wygląd albo komfort :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feli raczej nie bede zmieniał.. dobrze jest jak jest na tych 18 :good:do komfortu juz sie przyzwyczailem i w ogóle :wink4:

chyba do braku komfortu :wink4:

ja już jeżdzę na zimowkach 195/65/15 i dopiero teraz czuję że jest komfort. niestety to jest tak, że albo jest wygląd albo komfort :gwizdanie:

Ja zimowki mam na aluskach 205/55/16 ale i tak po odbiorze czarnej nie bede ich narazie zakładał.. poczekam do zimy :wink4: jeszcze troche sie tymi 18 naciesze :D

Boje sie troche co bedzie zima przy takim zawiasie... w tamtym roku na ori kazda zaspe z palcem w pupie pokonywalem a teraz?? :mysli: autko moze zachowywac sie jak pług :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to każdy kto będzie za Tobą jeździł będzie happy :decayed:

nie powinno być tragedii ale saperkę zawsze warto mieć w bagażniku w razie W :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być tragedii ale saperkę zawsze warto mieć w bagażniku w razie W :gwizdanie:

saperka to żona sapera - a sprzęt fachowo nazywa się łopatka piechoty :wink4:

Tomek, spoko z tym pługiem to u mnie moze byc podobnie :disgust: z tym, że Ty masz jeszcze niżej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmiki z naszych zimowych szaleństw :tongue4: w sumie to narazie jeden bo długo sie uploadują :tongue4: ale drugi wrzuce w najbliższym czasie :naughty:

http://img204.imageshack.us/i/20090108053.mp4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmiki z naszych zimowych szaleństw :tongue4: w sumie to narazie jeden bo długo sie uploadują :tongue4: ale drugi wrzuce w najbliższym czasie :naughty:

http://img204.imageshack.us/i/20090108053.mp4/

No całkiem, całkiem.

Rozumiem, że to jest teren targowicy w Jeżowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmiki z naszych zimowych szaleństw :tongue4: w sumie to narazie jeden bo długo sie uploadują :tongue4: ale drugi wrzuce w najbliższym czasie :naughty:

http://img204.imageshack.us/i/20090108053.mp4/

No całkiem, całkiem.

Rozumiem, że to jest teren targowicy w Jeżowie ?

noo tak to jest tam...

Tak chlopaki bede robil.. jesli chodzi o ta saperke :naughty: chociaz i tak na zime zawsze wkladam lancuchy do bagaznika tak na wszelki wypadek.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łańcuchami każdy może poczuć się ja król do momentu aż któryś nie pęknie, sprawdziłem na własnej skórze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łańcuchami każdy może poczuć się ja król do momentu aż któryś nie pęknie, sprawdziłem na własnej skórze :wallbash:

może po asfalcie za dużo popier.dalałeś ?? :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:07_________________________________________________

:hi: tomek powiedz cos o 1.9 AWX zadowolony jestes z tego silnika i ogólnie z B6? tylko prosze o obiektyna opinie :cool1:

co ja mam Ci powiedziec... silnik olej wpieprza tak.. mniej wiecej 3l tygodniowo :polew: :polew: czasami zdarza mu sie nie odpalić rano ale jak ładnie poprosisz i ucałujesz w kierownice to zapali.. :kox: :kox: niby 131Km w serii ale ostatnio od punto 1.0 dostałem baty :polew: :polew: :polew: bywa że hamulce odmawiają posłuszeństwa.. ale zawsze pozostaje ręczny :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

tak na serio to nakrecilem nim ~25kkm i jedyne co robiłem z winy silnika to wymienilem zawór recylkulacji spalin EGR(ok 500-600zł) na samym poczatku bo sie pocił troche... poza tym nie robilem nic.. oczywiscie o rozrzadzie olejach filtrach nie bede nic mowil bo to normalka... silnik jak silnik.. w serii 131Km jak dla mnie wystarczająco sie odpychało..ekonomia na dobrym poziomie :good: ale z ciekawości chciałem zobaczyc jak będzie po wirusie :tongue4: :tongue4: wyszlo 160KM 370Nm i jak dla mnie spokojnie wystarczy do sprawnego popier.dalania po trasach :kox: :kox:

Reasumując moge z czystym sumieniem polecic Ci tą budę z tym silnikiem..

a co chcesz sobie sprawic AWX'a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po asfalcie za dużo popier.dalałeś ?? :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:07_________________________________________________[quote

nie po asfalcie tylko łańcuchy by nawet QC nie przeszły do Tesco, ale ogólnie było śmiesznie bo wszystko sobie omijałem zakopane w śniegu z tym że 10 minut później miałem to samo :decayed:

a co do AWX'a to mam z tego suszarkę i powiem że wchodzi na styk :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najgorsze że ponoć prawdziwa zima ma być dopiero koło lutego :mysli:

Miejmy jednak nadzieję, że śnieg spadnie wcześniej i się troche poszaleje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najgorsze że ponoć prawdziwa zima ma być dopiero koło lutego :mysli:

Miejmy jednak nadzieję, że śnieg spadnie wcześniej i się troche poszaleje :naughty:

ja slyszalem ze sypnie jakos 6-8 grudnia.... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łańcuchami każdy może poczuć się ja król do momentu aż któryś nie pęknie, sprawdziłem na własnej skórze :wallbash:

może po asfalcie za dużo popier.dalałeś ?? :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:07_________________________________________________

:hi: tomek powiedz cos o 1.9 AWX zadowolony jestes z tego silnika i ogólnie z B6? tylko prosze o obiektyna opinie :cool1:

co ja mam Ci powiedziec... silnik olej wpieprza tak.. mniej wiecej 3l tygodniowo :polew: :polew: czasami zdarza mu sie nie odpalić rano ale jak ładnie poprosisz i ucałujesz w kierownice to zapali.. :kox: :kox: niby 131Km w serii ale ostatnio od punto 1.0 dostałem baty :polew: :polew: :polew: bywa że hamulce odmawiają posłuszeństwa.. ale zawsze pozostaje ręczny :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

tak na serio to nakrecilem nim ~25kkm i jedyne co robiłem z winy silnika to wymienilem zawór recylkulacji spalin EGR(ok 500-600zł) na samym poczatku bo sie pocił troche... poza tym nie robilem nic.. oczywiscie o rozrzadzie olejach filtrach nie bede nic mowil bo to normalka... silnik jak silnik.. w serii 131Km jak dla mnie wystarczająco sie odpychało..ekonomia na dobrym poziomie :good: ale z ciekawości chciałem zobaczyc jak będzie po wirusie :tongue4: :tongue4: wyszlo 160KM 370Nm i jak dla mnie spokojnie wystarczy do sprawnego popier.dalania po trasach :kox: :kox:

Reasumując moge z czystym sumieniem polecic Ci tą budę z tym silnikiem..

a co chcesz sobie sprawic AWX'a ??

dzieki :hi: juz dwa ogladlem i nie wiem czarny sedan?{konkurecje ci zrobie i Pawłowi :tongue4: } albo srebrne kombi? kombi jest po tunigu niemieckim ale koles niewie czy w silniku tez grzebali... ale po tym jak zamiatalo to chyba tak.. a sedan ma miedzy innymi 2 rury z tyłu jak w 3.0 bezyna... i zgłupiałem :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:38_________________________________________________ a te motory 2.5 TDI prawda ze sa awaryjne? słyszeliscie cos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łańcuchami każdy może poczuć się ja król do momentu aż któryś nie pęknie, sprawdziłem na własnej skórze :wallbash:

może po asfalcie za dużo popier.dalałeś ?? :naughty:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:07_________________________________________________

:hi: tomek powiedz cos o 1.9 AWX zadowolony jestes z tego silnika i ogólnie z B6? tylko prosze o obiektyna opinie :cool1:

co ja mam Ci powiedziec... silnik olej wpieprza tak.. mniej wiecej 3l tygodniowo :polew: :polew: czasami zdarza mu sie nie odpalić rano ale jak ładnie poprosisz i ucałujesz w kierownice to zapali.. :kox: :kox: niby 131Km w serii ale ostatnio od punto 1.0 dostałem baty :polew: :polew: :polew: bywa że hamulce odmawiają posłuszeństwa.. ale zawsze pozostaje ręczny :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

tak na serio to nakrecilem nim ~25kkm i jedyne co robiłem z winy silnika to wymienilem zawór recylkulacji spalin EGR(ok 500-600zł) na samym poczatku bo sie pocił troche... poza tym nie robilem nic.. oczywiscie o rozrzadzie olejach filtrach nie bede nic mowil bo to normalka... silnik jak silnik.. w serii 131Km jak dla mnie wystarczająco sie odpychało..ekonomia na dobrym poziomie :good: ale z ciekawości chciałem zobaczyc jak będzie po wirusie :tongue4: :tongue4: wyszlo 160KM 370Nm i jak dla mnie spokojnie wystarczy do sprawnego popier.dalania po trasach :kox: :kox:

Reasumując moge z czystym sumieniem polecic Ci tą budę z tym silnikiem..

a co chcesz sobie sprawic AWX'a ??

dzieki :hi: juz dwa ogladlem i nie wiem czarny sedan?{konkurecje ci zrobie i Pawłowi :tongue4: } albo srebrne kombi? kombi jest po tunigu niemieckim ale koles niewie czy w silniku tez grzebali... ale po tym jak zamiatalo to chyba tak.. a sedan ma miedzy innymi 2 rury z tyłu jak w 3.0 bezyna... i zgłupiałem :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:38_________________________________________________ a te motory 2.5 TDI prawda ze sa awaryjne? słyszeliscie cos???

wiesz co zalezy na ktory silnik 2.5 trafisz...bylo ich kilka symboli... Moze nie sa takie awaryjne... Ale np z czesciami nie bedziesz mial za wesolo... Chodzi mi o ich cene... Zreszta poszukaj na forum bo bylo dosc sporo pisane na temat 2.5... Jak nie masz pewnosci co bylo w tym srebrnym grzebane i przez jaka firme to sie porzadnie zastanow.... Bo kupic trupa to nic trudnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sprawdzaj a to że koleś nie wie to już jest podejrzane bo zawsze doskonale wiedzą wszystko na temat samochodów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to kombi to oto chodzi ze nie trup.. ale tez jest za ładne jak na 2003 rok dwa tyg temu sprowadzone z essen ale chyba sedan sie lepiej prezentuje zobaczymy.. dzieki za odzew w sprawie!! :hi: ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle :wink4: i 360 stopni murowane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...