Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: to kombi to oto chodzi ze nie trup.. ale tez jest za ładne jak na 2003 rok dwa tyg temu sprowadzone z essen ale chyba sedan sie lepiej prezentuje zobaczymy.. dzieki za odzew w sprawie!! :hi: ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle :wink4: i 360 stopni murowane..

ale to celujesz cos z Germanii przyciągnąć ?? i ten srebrny i ten czarny 1.9 AWX ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle :wink4: i 360 stopni murowane..

a ta targowica to ta z filmiku ?? bo tam było chyba całkiem sporo miejsca i nie za dużo rzeczy z ziemi wystawało także bardzo na plus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle :wink4: i 360 stopni murowane..

a ta targowica to ta z filmiku ?? bo tam było chyba całkiem sporo miejsca i nie za dużo rzeczy z ziemi wystawało także bardzo na plus :decayed:

no tak to jest tam na targowicy w Jeżowie.. plac jest naprawde zaje.bisty.. żadnych słupów czy czegos takiego.. całość jest wylana asfaltem :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, dziś miałem troche czasu i wziąłem się za rezanie Grilla S4 :naughty:

W 3 godziny udało mi sie dojść do sposobu w jaki to zrobić i jeden element został zrobiony.

Metodą chałupniczą i narzędziami typu szlifierka itd staram się zrobić grilla nie różniącego się od oryginału.

W skrócie powiem tak, sądziłem że będzie dużo łatwiej a jest ciężko jak cholera ;(

Aczkolwiek nie poddaje się i stopniowo bedę działał dalej.

Zrobiłem też pare fotek które wrzucę dla zobrazowania techniki działania.

Grill z którego pozyskuje potrzebne "zęby"

87896392.th.jpg

wyrwany "ząb"

80643769.th.jpg

ori grill

38857261.th.jpg

pierwsze cięcie

19341004.th.jpg

i efekt po wstawieniu jednego "zęba"

85966795.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło na Ciebie, ale patoxa zdjęcie niezłe i do tego dobrym aparatem robione, ale mimo wszystko Twoje na większym klimacie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów Audikowców :wink4: jestem tu nowy, może kiedyś na spota podjadę :drinks: :drinks:

powitać :hi: :hi:

zapraszamy w nasze szeregi :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:33_________________________________________________

głos oddany :good: wreszcie jakas fajna fota :good: :good: powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów Audikowców :wink4: jestem tu nowy, może kiedyś na spota podjadę :drinks: :drinks:

witam serdecznie kolege z VAG- Skierniewice :wink4::good:

a pewnie, że zapraszamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie potrzebuje któryś klubowych ramek?? :tongue4: :tongue4:

zamawiam sobie jedną z wiadomych przyczyn.. i tak myśle ze jak coś to przeciez bedzie jeden koszt wysyłki.. a na najblizszym spocie bym wam porozdawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie potrzebuje któryś klubowych ramek?? :tongue4: :tongue4:

zamawiam sobie jedną z wiadomych przyczyn.. i tak myśle ze jak coś to przeciez bedzie jeden koszt wysyłki.. a na najblizszym spocie bym wam porozdawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

Tomek, jak zamawiasz to zamów i 2 dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to kombi to oto chodzi ze nie trup.. ale tez jest za ładne jak na 2003 rok dwa tyg temu sprowadzone z essen ale chyba sedan sie lepiej prezentuje zobaczymy.. dzieki za odzew w sprawie!! :hi: ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle :wink4: i 360 stopni murowane..

ale to celujesz cos z Germanii przyciągnąć ?? i ten srebrny i ten czarny 1.9 AWX ??

kombi to 2.5 TDI 4x4 a czarny sedan to 1.9 AWX. taki ja twój chyba sedana wezme boje sie tego 2.5 bo pozniej problem bedzie.. tak obydwa sa ciagniet z niemiec.. ladnie utrzymane zreszta moze juz na spocie na targowicy zobaczysz... i zobazcymy kto lepiej bokiem tanczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie potrzebuje któryś klubowych ramek?? :tongue4: :tongue4:

zamawiam sobie jedną z wiadomych przyczyn.. i tak myśle ze jak coś to przeciez bedzie jeden koszt wysyłki.. a na najblizszym spocie bym wam porozdawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

Jeśli zamawiasz to dla mnie 2 szt możesz wziąć podskocze takto do Skierek po odbiór ramek i na spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to narazie mam łącznie 5 ramek... jutro wieczorem zamówie.. jesli ktos sie jeszcze zdecyduje to psiac.. bo koles w soboty wysyła..

Ja. 1

Paweł. 2

Musti. 2[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________

:hi: to kombi to oto chodzi ze nie trup.. ale tez jest za ładne jak na 2003 rok dwa tyg temu sprowadzone z essen ale chyba sedan sie lepiej prezentuje zobaczymy.. dzieki za odzew w sprawie!! :hi: ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle :wink4: i 360 stopni murowane..

ale to celujesz cos z Germanii przyciągnąć ?? i ten srebrny i ten czarny 1.9 AWX ??

kombi to 2.5 TDI 4x4 a czarny sedan to 1.9 AWX. taki ja twój chyba sedana wezme boje sie tego 2.5 bo pozniej problem bedzie.. tak obydwa sa ciagniet z niemiec.. ladnie utrzymane zreszta moze juz na spocie na targowicy zobaczysz... i zobazcymy kto lepiej bokiem tanczy :naughty:

noo dobrze by było zawsze troche nam sie skład o jedną b6 odświeży :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo dobrze by było zawsze troche nam sie skład o jedną b6 odświeży :naughty

ha ha czyżbyś myślał tutaj coś o mojej B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombi to 2.5 TDI 4x4 a czarny sedan to 1.9 AWX. taki ja twój chyba sedana wezme boje sie tego 2.5 bo pozniej problem bedzie.. tak obydwa sa ciagniet z niemiec.. ladnie utrzymane zreszta moze juz na spocie na targowicy zobaczysz... i zobazcymy kto lepiej bokiem tanczy :naughty:

Bierz 1.9 AWX, bo są dużo mniej problemowe a jak zrobisz wirusa to będziesz miał osiagi na poziomie 2,5 TDI i mniejsze spalanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...