Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)

admin20

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

teraz może będzie lepiej bo jest zjednoczenie sił zobaczymy co wyjdzie ale całe AUDI trzyma się razem :decayed:

mnie śmieszą a zarazem wk***iają akcje które odwala np klub nissana...- 1000 czlonków a głosów ponad 5tys.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: bylo juz tak ze tych co botowali zrzucili na dol stawki.. a wtedy bylismy na chwile drudzy.. ale spowrotem wrocili jakims cudem na gore stawki.. mowie o passatach, bmw, mitsumaniakach, mazdaspeed itd..

dobrze ze mamy tyle klubów audi i wszyscy sobie pomagamy.. moze cos z tego dobrego wyniknie :wink4:

a widzieliście co się działo z trabantami 68 członków chyba było a mieli chyba 6k głosów czy coś takiego i jak się patrzyło w jakim tempie przybywają im głosy to po prostu szczeka opadała :confused4:

ale ich akurat uwalili i zabrali całe pkt i lecą od nowa

ja ze swojej strony robię tyle, że z racji tego że mieszkam na akademiku biegam po pokojach i oddaje głosy na kogo trzeba :decayed:

:hi: I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA???? :polew:

Ty Panie dzisiaj mnie ładnie puściles przy wyprzedzaniu :tongue4: przed kołacinkiem :tongue4: nawet trzasnąłem awaryjne i dlugimi po ślepiach dałem :naughty:

zebys mnie zabil to nie kojaze wcale tej akcji :embarrassed:

mozesz nie kojażyć bo nie jechalem swoją A4 tylko granatowm Golfem V potem tez na stacje w kolacinie podjechales a ja sie tankowalem w tym samym czasie..[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 11:34_________________________________________________No chłopaki co tak ucichliście ? :gwizdanie: :gwizdanie:

jeszcze troche i nas łodziaki przegonią :tongue4:

nie ma opcji nie dajemy się

powoli trzeba myśleć nad datą jakiegoś spotu

to się rozbuja troszeczkę

a no właśnie a dałeś już jakiś opis na forum ?? bo widzie że opis już zmieniony :naughty:

Jeszcze nic nie dałem, bo nie mam za bardzo czasu, ale jak będzie chwila to coś napisze :wink4: a jak ją umyje to wrzuce fotki :decayed:

a ja już widziałem, dotykałem a nawet siedziałem w niej :kox: :kox: