Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze szkoda ze mi termin nie podpasował bo też bym się zjawił :confused4: Przydało by mi sią kilka porad bardziej doświadczonych użytkowników :tongue4: Myśleliscie moze kiedy by był następny spocik ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda ze mi termin nie podpasował bo też bym się zjawił :confused4: Przydało by mi sią kilka porad bardziej doświadczonych użytkowników :tongue4: Myśleliscie moze kiedy by był następny spocik ? :)

no szkoda :( najpierw musi wypalić ten żebyśmy pomyśleli o nastepnym :naughty: :naughty:

a no i chłopaki przybywać bo ramki czekają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nastepnym razem i ja sie pojawie :tongue4: ogólnie to w naszej okolicy w ostatnim czasie pojawiło sie wiele nowych klubowiczy, także letnie spoty powinny być liczne :> Ja narazie musze założyc nowe fele bo niestety na starych stalówkach wyglada kiepsko i mysle ze troche wstyd się pojawić nawet nia wsrod ludzi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Więc ustalamy godzinę 16.00.

Ja już założyłem letnie kapcie. Wreszcie fura wygląda jak trzeba a nie jak każda inna A4 :naughty:

Aha, Tomek ile wychodzi na głowe za te ramki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z ta godzina bo tu 16 a w głównym 13??

Sorki, mój błąd.

Już dokonałem aktualizacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie ja dzisiaj pomykałem nówencją B8 2.0TDI 170KM w środę wyjechała z salonu :tongue4: ale szału to ten silnik nie robi, nie czuć za dużej różnicy między moimi 130kucykami :naughty: ale ogólnie to przyjemne autko i sporo większe w środku od B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się trochę pogoda psuje żeby na jutro biało nie było :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bedzie biało to sie spot'ykamy :rolleyes:

Jutro F1 rozpoczyna nowy sezon to i my musimy otworzyć nowy sezon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak panowie:

za ramki ja i pulpit 7zl bo zamawialismy po jednej..

A cala reszta po 13zl... Bo po dwie.

Jesli sie gdzies machnalem to mnie poprawcie...

6zl sztuka + 12 wysylka

zamawialem 10szt.

malin jesli cos zostanie czyt. ktorys ktory zamawial po nie nie przyjedzie to moge Ci ewentualnie odstapic :tongue4:

do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie ja dzisiaj pomykałem nówencją B8 2.0TDI 170KM w środę wyjechała z salonu :tongue4: ale szału to ten silnik nie robi, nie czuć za dużej różnicy między moimi 130kucykami :naughty: ale ogólnie to przyjemne autko i sporo większe w środku od B6 :)

ale juz 3.0 TDI w B8 daje rade :naughty:

pogoda troche nie teges :kwasny: ale postaram sie dotrzec jak zdaże wrócic z łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u panowie ale ładna pogoda ....

ja się chyba wyłamuje, ale będzie malin z grupy łowickiej z tego co z nim gadałem to on by wziął dla mnie rameczkę ok skovroon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie Sezon uważam za rozpoczęty !!!

Dzisiejszy spocik całkiem spoko co do liczebności a rozjazd na rondzi ei potem na wiadukcie był już świetny :evil:

Ps. Niedługo wrzucę swoje fotki :naughty:

Ps.2. Chłopoki, jak chcecie dogonić z postami Łódź to odzywajcie się troche bo tam walą posciki co chwile a u nas Llipton :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że rozjechałem się na rondzie koło tesco ale trochę mi się spieszyło :tongue4: poza tym miałem niezła przygodę, bo najpierw wciąłem się miedzy jakąś nowszą betę a a4, a później prawie bym przy 180 wyprzedził policje ^^

ogólnie spot chyba się udał :naughty: el pulpito mam dla Ciebie ramkę więc proszę o zgłoszenie się do mnie, to gdzieś na lwc się umówimy i odbierzesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...