Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

coś mnie długo tu nie było i muszę powiedzieć że widzę że się działo sporo, ale postaram się poprawić, jak narazie jestem wciąż zarobiony ale na spocik postaram się dojechać w maju, albo najpóźniej w czerwcu. Postaram się zabrać trochę ekipy z Sochaczewa (posiłki :) )

Coś na maj/czerwiec planujecie jakieś grile kiełbaski, albo może wogóle jakis wypad kilkudniowy gdzies??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiedy robimy odwołanego spota? :tongue4: może w tą sobotę?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 13:37_________________________________________________eeeeee Pany klawiatury Wam pozabierali czy jak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no klawiatury są :gwizdanie: gorzej jest sie zebrać no ja tam jestem chetny na uskutecznienie jakiegoś spocika tylko niestety mam walke z samochodem :wallbash: bo miałem wymienianą pompe wtryskową i wychodzi na to że chyba nie potrzebnie i jestem 2 koła w plecy także jeśli macie coś do zrobienia w samochód związanego z pompą, wtryskami nie róbcie tego w Bobrownikach bo to co ja mam teraz po prostu zaczyna sie kwalifikować do jakiegoś programu ( 2 mechanik mówi że to pompa, a pompiarz że turbina z tym że jak usłyszał, że była wymieniana koło pół roku temu na nową to zaczął inaczej gadać) także odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no klawiatury są :gwizdanie: gorzej jest sie zebrać no ja tam jestem chetny na uskutecznienie jakiegoś spocika tylko niestety mam walke z samochodem :wallbash: bo miałem wymienianą pompe wtryskową i wychodzi na to że chyba nie potrzebnie i jestem 2 koła w plecy także jeśli macie coś do zrobienia w samochód związanego z pompą, wtryskami nie róbcie tego w Bobrownikach bo to co ja mam teraz po prostu zaczyna sie kwalifikować do jakiegoś programu ( 2 mechanik mówi że to pompa, a pompiarz że turbina z tym że jak usłyszał, że była wymieniana koło pół roku temu na nową to zaczął inaczej gadać) także odradzam.

Pulpit jak chcesz to dam Ci namiary na gościa który pracuje w serwisie Audi w łodzi ale robi u siebie w domu, ja do niego jeżdże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit jak chcesz to dam Ci namiary na gościa który pracuje w serwisie Audi w łodzi ale robi u siebie w domu, ja do niego jeżdże.

No ja już wszystko wiem co jest grane przynajmniej tak mi sie wydaje

sytuacja jest ogółnie taka że nie trzeba było tego robić tylko jeśli coś sie działo to kupować używke za 6 stówek i efekt był by lepszy niż to co dostałem do siebie do samochodu. Ogólnie od strony mechanicznej jest zrobione dobrze, ale niestety mechanior nie poradził sobie z elektroniką bo wali błedy nastawnika pompy ciągle wiec jest prawdopodobnie kwestia regulacji, ale jak sobie pomyśle że znowu mam sie nasłuchać na temat tego że to nie jest jego wina i on nie widzi błedu pompy to witki opadają.

A co do mechanika to chyba przy okazji tej całej sytuacji trafiłem na całkiem ogarnietego kolesia który nie robi innych fur niż audi i vw sam sie wozi a4 b5 1z, a6 c6 i golferem 4 (wszystko na ropsko) wiec teraz postaram sie coś u niego zrobić i zobaczymy jak naprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit jak chcesz to dam Ci namiary na gościa który pracuje w serwisie Audi w łodzi ale robi u siebie w domu, ja do niego jeżdże.

No ja już wszystko wiem co jest grane przynajmniej tak mi sie wydaje

sytuacja jest ogółnie taka że nie trzeba było tego robić tylko jeśli coś sie działo to kupować używke za 6 stówek i efekt był by lepszy niż to co dostałem do siebie do samochodu. Ogólnie od strony mechanicznej jest zrobione dobrze, ale niestety mechanior nie poradził sobie z elektroniką bo wali błedy nastawnika pompy ciągle wiec jest prawdopodobnie kwestia regulacji, ale jak sobie pomyśle że znowu mam sie nasłuchać na temat tego że to nie jest jego wina i on nie widzi błedu pompy to witki opadają.

A co do mechanika to chyba przy okazji tej całej sytuacji trafiłem na całkiem ogarnietego kolesia który nie robi innych fur niż audi i vw sam sie wozi a4 b5 1z, a6 c6 i golferem 4 (wszystko na ropsko) wiec teraz postaram sie coś u niego zrobić i zobaczymy jak naprawia

A podesłał bys mi na niego namiar? Ja z koleji sie borykam z zawieszeniem;/ wymieniłem całą prawą strone ( lewą zrobil poprzedni własciciel) i nadal cos stuka, nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr do niego zostawiłem w domu a dopiero na weekend ściągam także moge Ci go podesłać w jakoś w piątek

ale jak sie orientujesz to jadąc od łowicza w strone kutna w maurzycach skrecisz w lewo to lecisz w kierunku strugienic i za zakretem bedzie kilka domów po lewej stronie i masz szyld mechanika pojazdowa czy jakoś tak (2 domy na jednym podwórku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr do niego zostawiłem w domu a dopiero na weekend ściągam także moge Ci go podesłać w jakoś w piątek

ale jak sie orientujesz to jadąc od łowicza w strone kutna w maurzycach skrecisz w lewo to lecisz w kierunku strugienic i za zakretem bedzie kilka domów po lewej stronie i masz szyld mechanika pojazdowa czy jakoś tak (2 domy na jednym podwórku)

Dzieki :) Poszło PW do ciebie kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje tu u Was na skierniewickim to pojęcie przechodzi... :wallbash: :wallbash:

chłopaki internetu brakło?

Aczwórki sprzedane?

Paweł to już się w ogóle zaszył konkretnie.. ostatnio aktywny 19 kwietnia.. :disgust: :disgust:

Ja rozumiem weekend majowy itd. ale jednak może któryś jest w stanie dojść.. choćby na rzęsach.. do komputera? :naughty:

Ewentualnie naklepać kilka słów :tongue4: nie mówię żeby z sensem.. :wink4: ale tak w ogole :) :)

Jakby któryś sie zjawił.. to Polecam!!

oglądałem juz chyba ze 30 razy i za każdym razem taka sama pompa :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: pany

planujecie coś na sobote :mysli:

jak nie to możecie zaglądnąć do nas, robimy mały piknik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

a wątek wygląda jakby umierał śmiercią naturalną tylko dlaczego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo Pawła to widziałem go (tzn. jego autko) pod tesco w piątek koło południa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zwyczajnie nie ma dostepu do neta :confused4:

kto jak kto ale On by tak bez pożegnania nie odszedł :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie.

Sorki za tak długa nieobecność :embarrassed:.

Nie zaglądałem na foruma bo zdechł mi komp a potem mialem komunie córki i latanie na spotkania do Kościoła, potem biały tydzień no i załatwiania co niemiara, bo impreze robiłem w domu.

Poza tym zona byla tydzień za granicą i wszystko na mojej głowie tak ze nawet nie miałem czasu włączyć kompa.

Teraz ogarnąłem się ze wszystkim więc wątek troche odżyje :).

Aha, możecie powoli szykować się do wyboru nowego Prezesa, poniewaz za jakiś miesiąc wystawiam fure do sprzedania a kolejna nie będzie z logo :audi: niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...