Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skromne B7 by kaanntt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na forum zalogowałem się wcześniej niż kupiłem samochód :) Od lipca jestem szczesliwym posiadaczem B7 z ktorej jestem bardzo zadowolony :) samochód sprowadzony ze Szwajcarii. Troche załuje ze nie Quattro ale wszystko przed nami :) chciał bym podziekowac koledze

elmo814 oraz koledze edekxp za pomoc w zrobieniu logów.. :)

Wyposażenie :

- Silnik 1.8 T

- Domykanie i otwieranie szyb z pilota,

- Lakier LZ9Y,

- Pakiet S-line

- Lusterko wewnętrzne fotochrom
- Hamulce tarczowe czerwony tył
- Sportowe zawieszenie
- Czujniki parkowania
- Elektryczne szyby
- Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung?
- Kierownica sportowa
- Autom. dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów
- Poduszki boczne
- Sportowe siedzenia
- Tempomat
- Czarna podsufitka
- Czujniki deszczu
- Pewnie parę rzeczy nie wymieniłem :)
Plany :
Konkretnych nie ma, co mi się spodoba na pewno będzie rezane. Na pewno jakieś konkretne felgi na lato trzeba poszukać. chętnie wysłucham wszelkich propozycji co do modów
Foto z zakupu :
5f9eaa47f5f70c4b.jpg
16413ab6df25a457.jpg
f694fbe1215c014b.jpg
2544bef82ef87427.jpg
910c1119115d3cbe.jpg
c2ba4a99271fac82.jpg
730c47c776dc84d4.jpg
d16259a743d3b390.jpg
Dzisiaj troszkę sie pozmieniało bo przyciemniłem szybki :)
Opublikowano

Mamy takie samo serce .Powodzenia w modach. :hi:

Opublikowano

śliczne auto ;) pomyśl nad RNS-E i większym kołem na lato.. a dalej pooglądaj inne wątki i czerp inspirację ;)

Opublikowano
  • Autor

Moje serce jest biało czerwone z wytloczonym znaczkiem audi.. ;) hehe myślałem o RNS-e ale póki co jeżdżę z symulatorem zmieniarki ;)

Opublikowano

Ładne wozidło i mechaniczne tez sie pokazło z bdb strony , ale trzeba pomyslec nad pakietem moc:), bezawaryjności

Opublikowano

Piękna sztuka :) Trzymam kciuki za czterołapa i bezawaryjności życzę :)

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie montowal ktoś RNS-e? Jaki jest tego całkowity koszt?

Opublikowano

prościej zapytać na tym forum kto go nie montował :grin: ja np. jeszcze nie montowałem i będę się przymierzał w cabrio ;)

Opublikowano
  • Autor

A jaki koszt tej przyjemności? ;)

Opublikowano

wszystko zależy jak trafisz z gratami.. ale pewnie w 2,5k się zmieścisz ;)

Opublikowano
  • Autor

od pewnego czasu myślę ze ktoś spartolił robotę z moimi uszczelkami. Ocencie sami...

ff7c543e5e0576ba.jpg1fab096d6a8235f0.jpg

739c1eb0d9762fc2.jpg

co myślicie ?

Opublikowano

Piękny sedanik ;) fotele marzenie ;D

Opublikowano

O prosze:-) następny sedan:-) i do tego czarny:-) piękne auto

Opublikowano

ktos cos mogł ingerowac w te uszczelki ale na forum znajdziesz i wymienisz , trzeba na zywo oblikac dokładnie bo wygladaja na klejone

Opublikowano

auto :kox: co do rnse napisz do Marka, nick siemian w granicach 2tyś sie zmieścisz z całym kompletem :wink:

Opublikowano
  • Autor

ehh dzięki dzięki panowie :) Z modami spokojnie każde wolne pieniążki pewnie będę przeznaczał żeby coś wyrzeźbić . Na początek trzeba zacząć od detali które mnie meczą i doprowadzić auto do stanu z "salonu" a później będziemy myśleć o ulepszeniach nie wszystko na raz ;) Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach :) Nie podobaj mi się uszczelki, zamykanie podłokietnika trzeba wyrzeźbić, drzwi na zawiasie delikatnie opadły od kierowcy.. Powoli do celu ;)

Opublikowano

Te koła to 17 ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak

Witajcie ;D właśnie byłem parę dni w Holandii i jadąc sobie przez Niemcy obserwowałem z nudów co jedzie na lawetach to aż strach pomyśleć że coś takiego będzie sprzedane jako " bez wypadkowe" ;/

Witam . Pare fotek :)

fe8a237eb9f8a29b.jpg48dfbb0907b60fc6.jpg

d2484b80c6b801ee.jpg

jak u was ze spalaniem ?

3e39ebdfe06b2ea9.jpg

a45818e36e92f425.jpg

:)

Opublikowano

W trasie przy 90 spalanie 6.3 przy 140 km 8l średnie w trasie 7.5 l w mieście ok 10l

Opublikowano
  • Autor

Koledzy poszukuje dobrego radia cb z antena może być używane w rozsądnych pieniądzach ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.