Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Czy będą poasowały inne tarcze pod seryjny zacisk ?


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy do mojego AJM wejda wieksze tarcze przednie pod seryjny zacisk?

jesli jakie to tylko prosze o wymiar bo mam zamiar zwiekszyc rozmiar tarczy

jesli nie wejda to co musze zrobic aby załozyc wieksze tarcze np. s4 lub rs4 (przyblizone rozmiary tarcz)

felga 17 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jakie to tylko prosze o wymiar bo mam zamiar zwiekszyc rozmiar tarczy

jesli nie wejda to co musze zrobic aby załozyc wieksze tarcze np. s4 lub rs4 (przyblizone rozmiary tarcz)

Wymienić jarzma i zaciski. Zdobycie tych elementów od eSy to pewna trudność, nie mówiąc o RS. Chyba, że kupisz w ASO :cool1:

Jak masz możliwość, to na jakimś zaprzyjaźnionym szrocie przymierz zaciski od A8. Zacisk 2-tłoczkowy + 4klocki, ale nie wiem czy podejdzie pod zwrotnicę.

Lub poczekaj, aż sam sprawdzę, bo chodzi mi to po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze odświerzyc kontakty z kolesiami z niemiec bo maja tam utylizacje aut ale wiekszosc i tak przyjezdza do polski w czesciach maja czesci od golfa do najnowszych A8 [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 15:52_________________________________________________mam pytanko czy zaciski podejda od subaru sti do audi oczywiscie po zmianie tarcz i jarzma?

producent brembo czterotłoczkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze odświerzyc kontakty z kolesiami z niemiec bo maja tam utylizacje aut ale wiekszosc i tak przyjezdza do polski w czesciach maja czesci od golfa do najnowszych A8 [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 15:52_________________________________________________mam pytanko czy zaciski podejda od subaru sti do audi oczywiscie po zmianie tarcz i jarzma?

producent brembo czterotłoczkowe

teraz to wymodziłeś :) hamulce brembo w STI to zacisk i jarzmo w jednym. Do A4 nie będą pasowały.. zarówno do żeliwnej jak i aluminiowej zwrotnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze odświerzyc kontakty z kolesiami z niemiec bo maja tam utylizacje aut ale wiekszosc i tak przyjezdza do polski w czesciach maja czesci od golfa do najnowszych A8 [br]

Skoro masz takie możliwości, to dlaczego nie masz jeszcze hobli co najmniej S4?

Cristoforo, czy to nie Ty pisałeś niedawno coś o robieniu 190-250KM w 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ale narazie nie znam dobrych zaufanych ludzi którym mogłbym powierzyc taki zabieg i druga strona medalu czy opłaca sie wywalić 15-20 tys zł na 8 letnie auto jak mozna za ta kase kupić b6 na ładnym wypasie.rozwazam rózne wersje.w kazdym badz razie to tylko zbieranina informacji na obecna chwile

pracuje w subaru i w mazdzie i jak tam stoi STI 310KM to slinka cieknie i zajeb.... tym sie jezdzi ta maszynka potrafi ale spalanko ma mega wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czyli robisz wielkie zamieszanie z zerowym skutkiem. Zwyczajnie ściemniasz.

Pracujesz w Subaru i nie wiesz, że hamulce STi nie pasują do A4? :cool1:

To czym się tam zajmujesz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w subaru pracuje od 4 dni i dopiero to sa moje poczatki a forum jest od tego aby sie takze zapytać[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 10:35_________________________________________________mam troche odłozonej kasy i dlatego zadaje moze takie upierdliwe pytania i zbieram info czy wsadzić to AJM czy dozbierać i kupic b6 AWX

lepiej zasiegnąć opini ludzi którzy juz zainwestowali w auta czy sie to kalkuluje

mam mozliwosc podnieść moc lub pobawić sie stylistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...