Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1Z] Odłączenie ori. alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od kilku dni zmagam się z samoczynnym włączaniem alarmu - autko wyje sobie w różnych miejscach i o różnym czasie:)

krańcówki w drzwiach i bagażniku przejrzane, przy zamykaniu drzwi , pokrywy bagażnika ładnie wszystko gaśnie.

Brak czujników w kabinie.

Aha, jeszcze syrena alarmu w lewym nadkolu - "żyje własnym życiem". Czasem przy zamykaniu z kluczyka ją słychać, a czasem nie.

Nie ma to jednak związku ze wzbudzaniem się alarmu. Jak "trąbnie" to się wzbudzi alarm, a jak nie "trąbnie" to też lubi wyć.

Alarm nie jest mi bardzo potrzebny więc:

1. Czy jest możliwość odłączenia alarmu poprzez VAG w tym roczniku (95.r), czy wypięcie alarmu spod siedzenia jest możliwe - czy trzeba coś później jeszcze ustawiać poprzez VAG itp.

2. Czy jest możliwość sprawdzenia co wzbudza ten alarm poprzez VAG - historia logów itp??

Opublikowano

Chyba wystarczy przekodować pompkę centralnego żeby wyłączyć alarm.

Opublikowano
  • Autor

Chyba wystarczy przekodować pompkę centralnego żeby wyłączyć alarm.

a możesz napisać jak to zrobić?

Opublikowano

Trzeba podpiąć vag, wejść w blok pompy centralnego i zmienić jej kodowanie tak aby nie uzbrajała alarmu. Kodowania znajdziesz na forum.

Opublikowano
  • Autor

Trzeba podpiąć vag, wejść w blok pompy centralnego i zmienić jej kodowanie tak aby nie uzbrajała alarmu. Kodowania znajdziesz na forum.

;) dzięki za pomoc….

niestety to co znalazłem to wejście w 35 ….ale niestety nie łączy mi się z tym modułem….. chyba, że to inaczej ma być

Opublikowano

No dobrze 35 -cent. Locks a potem wchdzisz w recode i wpisujesz odpowiednie kodowanie

Opublikowano
  • Autor

No dobrze 35 -cent. Locks a potem wchdzisz w recode i wpisujesz odpowiednie kodowanie

właśnie nie mogę wejść w 35…..

Opublikowano

A w 17 albo jakiś inny możesz wejść?

Opublikowano
  • Autor

tak…w 17 mogę wejść i mam:

software coding - 00140

worshop code 19411

Opublikowano

17 to akurat od zegarów, bardziej chodziło mi o to czy vag Ci działa.

Być może pompka jest walnięta i dlatego nie idzie wejść w 35. Druga sprawa to nie wiem czy w przedliftach w ogóle vagiem idzie robić kodowanie pompki.

Zaczął bym od sprawdzenia pompki centralnego czy woda się nie dostała i czy luty nie są zimne bo wszystkie kłopoty mogą być spowodowane przez nią

Opublikowano
  • Autor

spoko, lutownica nie straszna...

wyjmowałeś tę pompkę??? - coś trzeba odkręcić….

bo sprawdzałem wczoraj w neij wtyczki czy dobrze siedzą….i nie widziałem tam żadnej śruby…a siedziała dosyć mocno w tej gąbce

Opublikowano

Pewnie sie przykleiła do tej gąbki bo normalnie siedzi swobodnie w niej (bynajmniej u mnie).

Edytowane przez Fazii

Opublikowano
  • Autor

oki - sprawdzę te luty…może to też przyczyna tego wzbudzania się alarmu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i jak ? naprawione ?

znalazłeś może to kodowanie przez vaga? pytam bo szukałem ale nie widzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.