Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ma ktoś jakiś patent gdzie w B5 mogę ukryć rejestrator jazdy?
Strasznie mnie denerwują graty przyklejone na szybie i nie chcę mieć żadnego w polu widzenia.
Myślałem, żeby za lusterkiem cofania ukryć, ale nie mam patentu jak wtedy pociągnąć zasilanie, bo wpinanie się pod podsufitkę górą będzie badziewnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam za lusterkiem,a zasilanie z zapalniczki i nic mi nie przeszkadza.

I Ci wisi kabel od lusterka do zapalary? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości "chińczyków" ;) dają dosyć długie kable, spokojnie wystarcza przepuścić podsufitką,prawym słupkiem do zasilania zapalniczki, u mnie się sprawdza, tylko odciąłem wtyczkę i przylutowałem kable,żeby mieć wolne gniazdo ;)

Edytowane przez opti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej B5 zamontowałem własnie między lusterkiem a szybą, na dorobionym z blaszki uchwycie. Zasilanie, tak jak pisza, puściłem podsufitką i lewym słupkiem w okolice bezpieczników. Szyba wolna, żadne badziewne przyssawki się nie walaja.Wsiadasz uruchamiasz autko i kamerka nagrywa, nie musisz pamiętać żeby coś włączać, a wiadomo, licho nie spi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytsko zalezy ile chcesz wydac za nia. im wyzsza cena tym wyzsza jakosc rejestatora i nagran.Ja mam prestigio roadrunner 530 .jestem bardzo zadowolony .jakoscia bije drozsze marki jak MIO. cena jest bardzo przystepna,cos kolo 350 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w pracy używam roadrunnera i czasem przy włączaniu się wiesza. Masz podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponownie się wziąłem za to i chciałem podłączyć jak tu jest opisane

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202223-zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy/#entry2811517

niestety ku mojemu zdziwieniu w kostce lampki w miejscu 7pinu mam pusto. Chciałbym zasilanie po przekręceniu kluczyka więc musze to jakoś teraz po słupku podciągnąć. Szkoda, ale co zrobić, wielkiego kabelka nie trzeba 0,75 wystarczy.

Kamery natomiast z tej na powitanie zrezygnowałem:

54d6dac35e7d19a2c0a40c6281e2d073.jpg

na tą:

d6e2046be338aae65d86023484a7ff14.jpgee6b8bd1ea0dd4643618bcfcb69e7577.jpg

Dużo lepsza jakość, ładniejszy wygląd, ale strasznie irytowała mnie przyssawka więc kilka dni temu kupiłem taką (użytkownicy lusterka fotochrom, kompas muszą się liczyć z jego zasłonięciem):

786eeabe7fa4fc0b8ba545e905f1f716.jpg

Duże jak kiedyś w mercach, starach, jelczach, ale ja takie chciałem :) W samochodzie nie wygląda źle, dużo osób wsiadających nawet nie zauważa, że to dokładane.

Snt frm iP usng Tptlk

Edytowane przez nobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ponownie się wziąłem za to i chciałem podłączyć jak tu jest opisane

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202223-zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy/#entry2811517

niestety ku mojemu zdziwieniu w kostce lampki w miejscu 7pinu mam pusto. Chciałbym zasilanie po przekręceniu kluczyka więc musze to jakoś teraz po słupku podciągnąć. Szkoda, ale co zrobić, wielkiego kabelka nie trzeba 0,75 wystarczy.

Kamery natomiast z tej na powitanie zrezygnowałem:

54d6dac35e7d19a2c0a40c6281e2d073.jpg

na tą:

d6e2046be338aae65d86023484a7ff14.jpgee6b8bd1ea0dd4643618bcfcb69e7577.jpg

Dużo lepsza jakość, ładniejszy wygląd, ale strasznie irytowała mnie przyssawka więc kilka dni temu kupiłem taką (użytkownicy lusterka fotochrom, kompas muszą się liczyć z jego zasłonięciem):

786eeabe7fa4fc0b8ba545e905f1f716.jpg

Duże jak kiedyś w mercach, starach, jelczach, ale ja takie chciałem :) W samochodzie nie wygląda źle, dużo osób wsiadających nawet nie zauważa, że to dokładane.

Snt frm iP usng Tptlk

A mógłbyś pokazać zdjęcie jak to wygląda po zamontowaniu? Wydaje się najschludniejszą opcją z tych wszystkich kamerek za które nie wołają niebotycznych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to ma rozdzielczosc i ile klatek na sekunde?

wvga/720p/1080p do wyboru 50hz i 60hz, ale o klatkach Ci nic jeszcze nie powiem, bynajmniej w opcjach nie widze, a jeszcze nie podłączona w audi bo zasilanie jednak musze po słupku puścić :/

Tyrath

7b0913a6ff919e24be27aa857aedb776.jpg

Ceny hm 260-550 nowe, to mało? W sumie skłonny byłem dać te 260-300 tylko nie wiedziałem jak się to zaprezentuje, ale ja się nie spieszyłem i znalazłem używkę za 100, kolega z forum z Torunia podjechał, sprawdził, kupił, wysłał...

Snt frm iP usng Tptlk

Edytowane przez nobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tym urzadzeniu ?

WDR DUO 630 zl (2 kamery)

1920x1080p FHD (30 klatek/s), 1280x720p HD (30 klatek/s),

System Anti-Shaking (przeciwwstrząsowy)

Obiektyw szerokokątny 120 stopni, szkło wielowarstwowe
G-sensor - 3 osie XYZ
Długość nagrywanych sekcji w minutach 1, 2, 3, (nadpisywanie najstarszych nagrań) - o co tu chodzi ?? najdluzsze nagranie 3 min ??

Detekcja ruchu
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 2 GB do 64 GB od klasy 10
Wbudowany mikrofon i głośnik

wart swojej ceny czy lepiej kupic cos innego ?

Edytowane przez wierzba5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie 3min? Może tworzy jeden plik na którym jest obraz z obydwu? Taki plik trochę waży i dlatego ucina po 3 min. Mnie takie wysokie ceny odstraszają, do tej kasy spokojnie kupisz coś z gps, a co za tym idzie lokalizacja, prędkość, a i większość ma system który pokazuje z której strony zostaje autko uderzone, do tej również kwoty można już kupić GoPro HD (550zł nowa) taka wersja dla początkujących, mogących nie wykorzystać wszystkich opcji jak np w GoPro 3 lub 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to ma rozdzielczosc i ile klatek na sekunde?

wvga/720p/1080p do wyboru 50hz i 60hz, ale o klatkach Ci nic jeszcze nie powiem, bynajmniej w opcjach nie widze, a jeszcze nie podłączona w audi bo zasilanie jednak musze po słupku puścić :/

Tyrath

7b0913a6ff919e24be27aa857aedb776.jpg

Ceny hm 260-550 nowe, to mało? W sumie skłonny byłem dać te 260-300 tylko nie wiedziałem jak się to zaprezentuje, ale ja się nie spieszyłem i znalazłem używkę za 100, kolega z forum z Torunia podjechał, sprawdził, kupił, wysłał...

Snt frm iP usng Tptlk

to jakosci to nie ma.jadac w dzien 70 km/h,ktos z przeciwka urwie ci lusterko.zapomni ze bedziesz widzial rejestracje. ja mam 1280pixeli 60hz i 60 klatek na sekunde i przy tej predkosci w naprawde pogodny dzien ledwo cos widac tablice.

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kupiłem tanio, nie będę płakał jak się okaże słaba, a sprzedać napewno sprzedam tak by się zwróciło. Dziś podłączam to Ci powiem czy masz rację czy nie, przetestuje przez weekend. 60 klatek to masz sporo jak za tą kasę. Fakt im szybciej tym gorzej klatkami poskakać by tablice podejrzeć ;] mnie się bardziej rozchodzi o wymuszenia oraz podobne akcje.

Edytowane przez nobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie 3min? Może tworzy jeden plik na którym jest obraz z obydwu? Taki plik trochę waży i dlatego ucina po 3 min. Mnie takie wysokie ceny odstraszają, do tej kasy spokojnie kupisz coś z gps, a co za tym idzie lokalizacja, prędkość, a i większość ma system który pokazuje z której strony zostaje autko uderzone, do tej również kwoty można już kupić GoPro HD (550zł nowa) taka wersja dla początkujących, mogących nie wykorzystać wszystkich opcji jak np w GoPro 3 lub 4.

niby tak ale taka opcja z której strony samochód został uderzony wydaje mi się zbędna, a GPS i zapis prędkości może tylko przeszkadzać, chyba ze da się ja wyłączyć, aby nie było widać naszej prędkości na filmiku. w takim razie ta opcja tez będzie zbędna.. a mnie interesuje zestaw z 2 kamerkami. Bo już miałem nieprzyjemne sytuacje których teraz chce uniknąć.

Edytowane przez wierzba5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powycinałem jeszcze klatek z jazdy bo pępkowe obchodziłem kumpla kilka dni, ale z pierwszych filmików zauważyłem gorszą jakość niż w tym mediatech co miałem wcześniej. Bardzo też ciekaw jestem jakości Twojego

quadral20004

prestigio roadrunner 530. Poszukam w tym tygodniu to i owo może się gdzieś nawinie za małe pieniążki ;] do tego czasu zrobię jakiś filmik z nowego nabytku, wrzucę tu linka na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...