Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawdopodobnie uszczelka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z mianowicie auto kopci białym dymem, ubywa płynu chłodniczego, na prawej pokrywie zaworów jest w tak jakby budyni. Z tego co mi powiedziano padła uszczelka pod głowicą. Jaki jest koszt naprawy. Jakieś inne pomysły.

Opublikowano

Dobrze powiedzieli. Na to by wychodziło a koszt to już zależy na jak drogiego trafisz fachowca.

Opublikowano

Masz ten sam problem co ja a jak ją przegonisz wywala ci płyn przez zbiorniczek wyrównawczy ?

Opublikowano
  • Autor

U mnie nie wywala a zaczęło się od termostatu który wymieniłem po 3 dniach. Dodam tylko że mam mam głowice ABT zakute. U mnie nie wywala. Powiedzmy średni koszt jaki jest ?

Opublikowano

to gdzie ci ucieka nie ma nigdzie sladu wycieków ? jak gonisz przykładowo 220 to nie łapie ci temp wyższej i nie pokazuje ci na fisie temp za dużej ?? eee coś tu jest nie tak

Opublikowano
  • Autor

teraz jest mi ciężko powiedzieć bo stoi więcej niż jeździ ale jak jechałem więcej to temperatura na 90 stopni i spore ciśnienie w układzie chłodzenia a płyn może uciekać prze odpływ przy korku. i ubyło sporo oleju ale to dlatego że na pokrywie jest z pół centymetra budyniu.

Edytowane przez krystek284

Opublikowano

Uuuuuu to masz zaawansowane stadium no to współczuje może w tyś się zamkniesz zależy co z wtryskami

Opublikowano
  • Autor

A możesz coś więcej napisać ??

Co jest do roboty ??

Opublikowano

2x uszczelka pod głowice.

2x uszczelka pod pokrywę zaworów.

Nowy olej.

Jeżeli dawno był robiony to kompletny rozrzad.

Pompa wody.

Termostat.

Płukanie układu chłodzenia ze szlamu.

:wink:

Nie ukrywam odczujesz w portfelu :kwasny:

Edytowane przez oca69

Opublikowano
  • Autor

kompletny cały rozrząd razem z termostatem 15 tys km temu był wymieniony

Opublikowano

rozrzadu nie musisz ruszac jak zmieniales ,daj glowice do sprawdzenia niech sprawdza ci czy nie sa pekniete w srodku na kanalach wodnych do tego planowanie + nowe uszczelki glowicy

Edytowane przez franekd4

Opublikowano
  • Autor

tak były to uszczelki pod głowicami. Auto naprawione śmiga aż miło koszt 1200zł

Opublikowano

tak były to uszczelki pod głowicami. Auto naprawione śmiga aż miło koszt 1200zł

Przyzwoita cena a nawet i dobra :wink:
Opublikowano
  • Autor

tak były to uszczelki pod głowicami. Auto naprawione śmiga aż miło koszt 1200zł

Przyzwoita cena a nawet i dobra :wink:

Znam ich w miarę to i za dużo nie skroili

Opublikowano

Za co dokladnie tyle zapłaciłeś? Co w koncu robili?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.