Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

licznik zmiana na nowy!?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! mam pytanko odnosnie licznika w mojm staym nie dział obrotomierz i prędkościomierz posiadam taki licznik- audi 1.8 z 95 r

http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a4-b5-1-8-20v-adr-94-99-i5007446791.html

musze go zmienic i chcialem zmienic na troche nowszy... i pytanie jakie liczniki pasuja , czy ktos wymieniał moze na jakis z tego modelu na inny, sprawdzony !? czy taki np bedzie pasował ..?

http://allegro.pl/zegary-licznik-audi-a4-b5-1-8-1-9tdi-2-5-tdi-2-6v-i4985093028.html

pozdro :)

Opublikowano

Podejdzie raczej zadzwoń do sprzedawcy powinien ci pow z jakiego roczniku ten nowszy bo nie ma opisany a ten 1 bankowo pasuje

Opublikowano
  • Autor

własnie taki jak ten pierwszy mam tylko zepsuty i chce zmienic na jakis nowszy ....

Opublikowano

Nie podejdzie bez grzebania w kablach. I powstanie problem z kontrolką SRS.

Opublikowano

Nie podejdzie bez grzebania w kablach. I powstanie problem z kontrolką SRS.

Do tego drugi ma immo w zegarach :( dodatkowe koszta/rzeźba.... :naughty: (patrząc oczywiście na pierwsze 3 foty...)

Edytowane przez opti

Opublikowano

To akurat nie ma nic do rzeczy, bo zostawia się puszkę i jest OK.

Ja mam u siebie wsadzony z A6 C5 poliftowego i można.

Opublikowano

Do swojego rocznika musisz szukać licznika z kostkami niebieska i żółta, bo licznik z kostkami niebieska i zielona są od wersji owszem nowszej ale będziesz musiał kombinować ze zmianą kabli w kostkach. Druga kwestia to jak kolega wyżej pisał w tym z zieloną kostką IMMO jest w liczniku, natomiast ten z żółtą nie ma immo, ma je ona po za liczniekiem. Kolejna sprawa to musisz patrzeć czy skala prędkości jest ta sama, inaczej mówiąc czy w prędkościomierzu prędkość 130km/h jest na "godz 12", ten z zieloną kostką na "godz 12" ma prędkość 100km/h. Zegarek czasowy musi być z kreseczkami a nie z cyferkami. Ja u siebie mam identyczny licznik jak Twój ale zmieniam na licznik także przedliftem ale z FISem.(mniej roboty niż z FISem poliftowym). Tak więc zrobisz jak uważasz, w razie czego będę miał na dniach swój licznik wymontowany to można by było się dogadać.


Oczywiście tutaj wszystko można zrobić jak się ma możliwości, chęci, czas i trochę wiedzy. Bo i poliftowe liczniki z pełnymi FISami wrzucają do przedliftów, Kwestia tego jak bardzo chęsz się w to zagłębiać...

Edytowane przez denveco

Opublikowano
  • Autor

Do swojego rocznika musisz szukać licznika z kostkami niebieska i żółta, bo licznik z kostkami niebieska i zielona są od wersji owszem nowszej ale będziesz musiał kombinować ze zmianą kabli w kostkach. Druga kwestia to jak kolega wyżej pisał w tym z zieloną kostką IMMO jest w liczniku, natomiast ten z żółtą nie ma immo, ma je ona po za liczniekiem. Kolejna sprawa to musisz patrzeć czy skala prędkości jest ta sama, inaczej mówiąc czy w prędkościomierzu prędkość 130km/h jest na "godz 12", ten z zieloną kostką na "godz 12" ma prędkość 100km/h. Zegarek czasowy musi być z kreseczkami a nie z cyferkami. Ja u siebie mam identyczny licznik jak Twój ale zmieniam na licznik także przedliftem ale z FISem.(mniej roboty niż z FISem poliftowym). Tak więc zrobisz jak uważasz, w razie czego będę miał na dniach swój licznik wymontowany to można by było się dogadać.

Oczywiście tutaj wszystko można zrobić jak się ma możliwości, chęci, czas i trochę wiedzy. Bo i poliftowe liczniki z pełnymi FISami wrzucają do przedliftów, Kwestia tego jak bardzo chęsz się w to zagłębiać...

No troche mi rozjasniła w głowie Twoja odp :wink: a tn twoj licznika ma ter. temp zewnetrznej bo jak juz mam zmieniac to bym zmienił ze by to było chociaz bo moj nie posiada... ile bys chcial za swoj licznik ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.