Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Emulator zmieniarki xcarlink


Tomson_b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z emulatorem zmieniarki Xcarlink. Otrzymałem ją wraz z kartą SD 4GB na którą później nagrałem muzykę, oczywiście foldery CD01-CD06 porobione. Podczas słuchania muzyki nagle np w środku piosenki, zacięło tą piosenkę i automatycznie włączała sie inna, najczęściej pierwsza z cd1. Raz daną piosenkę mogłem przesłuchać z 4 razy i wszystko bylo ok, a raz wywalilo juz po pół minuty. Muzykę wyrzucalo także do poziomu radia jakby nie czytali karty. Myślałem ze może być slot na SD wadliwy wiec nagrałem muzykę na nowy pendrive 8 GB. Ale problem nie zniknął, z tą różnicą ze tutaj wyrzuca od razu do poziomu radia i wyświetla sie napis "no changer" czy jakos tak. Zdaza sie wyrzucić w ciagu minuty nawet ok 10 razy:/ moje pytanie jest takie, w czym tkwi problem? Czy może to być spowodowane złym zmasowaniem emulatora do auta? Jesli tak, to jak dobrze podpiąć emulator zmieniarki do masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masę przykręć do śruby z boku radia.

Może po prostu ta piosenka jest źle ściągnięta? Sprawdzałeś ją na komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boku radia? Nie do śruby mocującej kieszeń na radio? Nie nie, to nie problem w piosence, ponieważ dzieje sie to nie tylko na jednej a na obojętnie której piosence. Nie mam takze pomieszanych plików mp3 z wma, wiec wina na pewno nie leży w piosenkach a sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobię. Ale sprzedawca mówił ze to praktycznie niemożliwe żeby tak się działo. Dlatego pytałem o to jak dobrze zmasować emulator, żeby jeszcze wykluczyć tą ewentualność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa do radia.

Jak nie pomoże to

1.Użyć innych MP3

2.Użyć innego nośnika (pendriwe lub karta)

Jak nie pomoże to

3.Reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...