Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b5 sedan 1.8 lift zielony metalik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :) Chciałbym przedstawić wam moje a4 które kupiłem pod koniec 2012r ;)

-Rok produkcji 1999

-Silnik 1.8 125 KM

-Kolor zielony metalik

-Elektryczne lusterka

-Podgrzewane lusterka

-Elektrycznie sterowane szyby x2

-Szklany szyberdach z elektrycznym sterowaniem

-Wspomaganie kierownicy

-Podłokietnik x2

-6x AirBag
-ABS
-Składana tylna kanapa
-Klima
-Centralny zamek

-Czujnik parkowania tył

-Felgi 16''

Zmienione:

-Końcówka wydechu ( nie wiem jakiej firmy)

-Zawieszenie H&R

-Stożkowy filtr powietrza H&R

-Brak oznaczeń na klapie bagażnika

na razie tyle, mam plan na ten sezon wstawić felgi 17'', może zmienić nagłośnienie, a co więcej to zobaczymy ;)

parę fotek z lata 2014:

20140622_145819.jpg

20140622_145849.jpg

20140622_145901.jpg

Edytowane przez debus90

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajne autko, i moj kolorek, chyba skuszę sie na takie obwodki szyb :)

Opublikowano

Piękna. Możesz przybliżyć kwestie zawiasu? ile cie kosztowała czy to komplet, ile mm obniżenia

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

wrzuć foty środka

Opublikowano

Ładnie pięknie, ale ta końcówka wydechu nie pasuje, wrzuć jakąś dwururkę. Jak szukasz koła, to pakuj od razu 18", komfort ten co na 17, a auto zyska sporo na wyglądzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

co do zawieszenia to nie mam pojęcia ile jest obniżone, bo auto zostało sprowadzone z Niemiec z tym zawieszeniem. :) co do zdjęć środka to postaram się w weekend zrobić ;) o wydechu tez myślałem, zobaczę coś na wiosnę pewnie :)

Opublikowano

Ładnie pięknie, ale ta końcówka wydechu nie pasuje, wrzuć jakąś dwururkę. Jak szukasz koła, to pakuj od razu 18", komfort ten co na 17, a auto zyska sporo na wyglądzie :wink:

Popieram kolege :)

17 niknie strasznie...

A no i wydech out! :P

Opublikowano
  • Autor

Ładnie pięknie, ale ta końcówka wydechu nie pasuje, wrzuć jakąś dwururkę. Jak szukasz koła, to pakuj od razu 18", komfort ten co na 17, a auto zyska sporo na wyglądzie :wink:

Popieram kolege :)

17 niknie strasznie...

A no i wydech out! :P

a jak panowie wyglada wtedy sprawa wachaczy? :) ja na tych felgach jezdze juz 2 lata i praktyczne dwa razy wachacze wymienialem, a i tak zawieszenie jest bardzo twardze przez te amorki chyba, jak jade po nierownych drogach to 70km/h bo szybciej to tak trzesie ze szok

Opublikowano

Kolego o 18' i wahaczach padających to mówią ludzie ,którzy nigdy na takim setupie nie jezdzili.Komfort taki sam jak na 17 ,a wygląd od razu lepszy.Wiadomo jak będziesz ciorać samochodem to ci wahacze pójdą szybko ale ja jeżdząc pół roku na gwincie i 18' nie mam problemu z wahaczami jedynie to mam luzy na gumach z przodu ostatnio mi diagnosta powiedział na przeglądzie lecz nie wiem kiedy w niemczech były wymieniane :)

Także nie masz co się martwić o wahacze jeśli będziesz z głową jezdzić:)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Fotka wnętrza :)

20150301_103800_2.jpg


20151031_110405.jpg

20151031_120712.jpg

Edytowane przez debus90

Opublikowano

LUX robota :P mówie o kołach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.