Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa,magiel czy coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś podczas jazdy wspomaganie przestało pracować.Na szczęście byłem blisko domu więc odrazu maska w górę i brak płynu :kwasny:

Po dolaniu odpalilem auto zacząłem ruszać kierą pompa wyła ale wspomaganie działało z małymi przerwami,po chwili jednak znów wspomagania zero.

Patrzę do zbiorniczka a tam brak płynu.Po dolaniu ponownie nie odpaliłem auta tylko na sucho kręciłem.Płynu znów ubyło.

Spod spodu widać,że żyga płynem ale pompa sucha.

Moje pytanie: gdzie sprawdzić,czy to maglownica cieknie?

(sprawdzałem po prawej stronie ale tam sucho,olej jest po stronie zbiornicza)

Chyba,że to coś innego? Ktoś?Coś?

Opublikowano

jak dla mnie to wszedles tu i szukasz jasnowidza:) wjedz na kanal,posciagaj oslony i szukaj przecieku!! moze to maglownica,moze zbiorniczek moze przewody :facepalm:

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano

Kolego masz jasnowidza przewód który prowadzi płyn do pompy ostatnio też miałem identyczny przypadek pękł ze starości i to wzdłuż już nie kombinuj bo zajeździsz pompę wstaw na warsztat rozbierz wymień wężyk a najlepiej dwa które tam są żeby już sie z tym nie paprać zalej płyn odpowietrz i miłej jazdy

Opublikowano
  • Autor

Kolego masz jasnowidza przewód który prowadzi płyn do pompy ostatnio też miałem identyczny przypadek pękł ze starości i to wzdłuż już nie kombinuj bo zajeździsz pompę wstaw na warsztat rozbierz wymień wężyk a najlepiej dwa które tam są żeby już sie z tym nie paprać zalej płyn odpowietrz i miłej jazdy

Z podziękowaniem :)

Tak odrazu,żeby nie spamować jeśli magiel cieknie to w których miejscach szukać wycieku tzn. czy moze cieknąć na całej długości czy w określonych miejscach ?

Opublikowano

Kolego masz jasnowidza przewód który prowadzi płyn do pompy ostatnio też miałem identyczny przypadek pękł ze starości i to wzdłuż już nie kombinuj bo zajeździsz pompę wstaw na warsztat rozbierz wymień wężyk a najlepiej dwa które tam są żeby już sie z tym nie paprać zalej płyn odpowietrz i miłej jazdy

Z podziękowaniem :)

Tak odrazu,żeby nie spamować jeśli magiel cieknie to w których miejscach szukać wycieku tzn. czy moze cieknąć na całej długości czy w określonych miejscach ?

magiel to silownik,wiec ciekna zuzyte uszcelniacze

Opublikowano
  • Autor

Ok dziękuję,jutro odrazu biorę się za sprawdzanie

EDIT:

Potwierdzam.Spęczniały wąż tryskał płynem.Wymieniony,układ odpowietrzony,wszystko gra :P

Edytowane przez KULARESKO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.